Kızıl Elma İzle (13. Bölüm) - Kızıl Elma Son Bölüm İzle (9 Nisan)

09 Nisan 2014 15:43

Kızılelma son bölüm, Kızıl Elma 13. bölüm dün akşam TRT'de ekrana geldi. Kızıl Elma son bölümde neler oldu? Kızıl Elma son bölüm full video bağlantısı haberimizde.

Kızıl Elma İzle (13. Bölüm) - Kızıl Elma Son Bölüm İzle (9 Nisan)

Kızıl Elma son bölüm yayımlandı. Türk istihbaratını anlatan ajan dizisi KIZIL ELMA 9 Nisan akşamı 13. bölümü ile ekrana geldi. KIZIL ELMA izle. KIZIL ELMA son bölüm nefesleri kesti. KIZIL ELMA son bölüm izle. KIZIL ELMA 13. bölümde Murad teröristlere engel olmak için zamanla yarıştı. KIZIL ELMA dizisinin bu haftaki bölümünü kaçırdıysanız aşağıdaki "KIZIL ELMA İZLe" linki ile full Kızıl Elma son bölüm videosuna erişebilirsiniz. 

KIZIL ELMA 13. BÖLÜMÜN KONUSU: Arat’ın kaçırdığı Okan ve savunma sanayinde çalışan mühendisin kurtarılması için İstanbul Birimi harekete geçer. Murad; Okan’ın, Arat’ın elinden kaçma girişimini, bütün teröristlere ve diğer mühendise ulaşabilmek için engeller ve KIZIL ELMA son bölümde Okan’ın bıraktığı ipuçlarını birleştirerek onlara ulaşmak için zamanla yarışır. Ama Okan’dan şüphelenen Ruken KIZIL ELMA yeni bölümde yola devam etmek için yeni bir plan yapar. Ruken’in hesaba katmadığı şey, Türk İstihbaratı’nın ondan bir adım önde olduğudur. Okan ise Murad’ların onları bulacağından emin bir şekilde son hamlesini yapar ve kendisini ateşin önüne atar. 

FULL KIZIL ELMA İZLE (13. bölüm full dizi izle), 
 
KIZIL ELMA 13. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


LEYLA: Galiba herkez seyretmişolmalı cünkü süperdi yaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.