Kayıp Son Bölüm İzle, Kayıp Dizisi Final Bölümü İzle (Full Video)

28 Ocak 2014 09:09

Kayıp son bölüm 27 Ocak akşamı yayınlandı ve Kaçak dizisi 18. bölümü ile dün akşam ekrana veda etmiş oldu. Kayıp son bölüm videıosuna haberimizden erişebilirsiniz. Tıkla Kayıp son bölüm full izle.

Kayıp Son Bölüm İzle, Kayıp Dizisi Final Bölümü İzle (Full Video)

KAYIP SON BÖLÜM 27 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D'de ekrana geldi ve bu final bölümü ile izleyicilere veda etti. Çarpıcı bir final ile son bulan KAYIP dizisinin son bölümü kaçırdıysanız haberin sonundaki "KAYIP SON BÖLÜM İZLE" linki ile dizinin 18. bölüm full videosuna erişebilirsiniz. 

KAYIP 18. BÖLÜM ÖZETİ: 
KAYIP son bölümde Falko’dan gelen sürpriz takas teklifi Mehmet’i tekrar hayata bağlar. Artık tek bir amacı vardır o da, gerçekten yaşıyorsa İnci’yi kurtarmak ve annesine kendi yüzünden kaybettiğini düşündüğü kardeşini geri vermektir. Fakat Özlem olmadan bunu başarması çok zordur. Bu işe bulaşan bir diğer isim olarak avukat Metin de hastanede gözaltında tutulmaktadır. Yeni deliller her ne kadar Metin’i işaret etse de, Mehmet onun Falko’nun patronu olduğuna inanmaz.

Aklı karışan Sedef, Şarmanlar’a gider ve Kerem’e dayısı ile ilgili sorular sorar. Leyla’nın da sıkıştırması ile Kerem, babasına anlattığı her şeyi onlara da anlatır. Kemal ise Edirne sınırına yakın bir yerde polisler tarafından yakalanır. Leyla daha fazla erteleyemez ve Elmas’a, Bilal’in ölümünü ve arkasındaki gerçekleri açıklar. İki kadın arasında, duygusal anlar yaşanır.

Geride kimseyi bırakmamaya kararlı olan Falko, KAYIP son bölümde Hasan, ablası ve Bekir dahil olmak üzere herkesin kaçış planı ile tek tek ilgilenir. Özlem’i de alınca ikisi deniz yolu ile Yunanistan’a kaçacaklardır. Ancak tahmin etmediği bir şey vardır. Mehmet, Özlem’i polisle yaptığı işbirliği sayesinde takas için parmaklıklardan çıkartmıştır. Mehmet, yanında Özlem ile Falko’nun verdiği buluşma yerine gider. Ancak polis Mehmet’in izini kaybetmiştir. 

KAYIP SON BÖLÜM İZLE (Final bölümü full dizi İzle) 
 
KAYIP 18. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.