Kayıp Son bölüm izle – Kayıp Dizisi 6. Bölüm Full Dizi İzle (Kanal D)

27 Ekim 2013 08:34

Kayıp dizisi yeni yayın günü ve saatinde Kanal D'de devam etti. Bundan sonra Cumartesi akşamları ekrana gelecek Kayıp dizisinin 6. bölümünde Mehmet, Kerem'i kanatları altına alıyor ama Falko, Kerem'i geri almaya kararlıdır. Leyla'nın ise Kerem hasreti devam etmektedir. Heyecan dolu Kayıp dizisinin 6. bölümünü izlemek için Kayıp Dizisi izleme linki haberimizde...

Kayıp Son bölüm izle – Kayıp Dizisi 6. Bölüm Full Dizi İzle (Kanal D)

KAYIP DİZİSİ yeni yayın gününde aynı heyecanla sürüyor. KAYIP DİZİSİ 6. bölüm dün akşam saat Kanal D'de ekrana geldi. KAYIP DİZİSİ 6. bölümde Mehmet, Kerem'i koruması altına alır fakat Falko ve adamları Kerem'i geri almaya kararlıdır. Kurşun yağmurunda kalan Mehmet ve Nuri vurulur. Kerem ise bu kargaşadan yararlanıp kaçmaya çalışır. Nuri hastaneye kaldırılır. Kerem'i kaçıranları tanıdığı için çok önemli bir sanıktır. Kerem'in bulunmasında kilit rol oynayacaktır. Ancak yoğun bakımda olan Nuri'nin durumu kritiktir.

Mehmet'in kurtarıcı meleği Özlem, onun vurulduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye koşar. Çok kan kaybeden Mehmet'e acil kan nakli gerekmektedir. Olup bitenleri çok sonra öğrenen Leyla da hastaneye gelir ancak büyük bir öfke içindedir. Ayrıntıları öğrendiğinde ise en çok, abisi Murat'a kızar. Çocuğunu almaya gittiklerini, kendisine haber verilmemesine anlam veremez. Üstelik Kemal'in de bu olaylar yaşanırken ortalarda olmaması çok şüpheli gelir. Elmas ve Kadir eve gelmeyen Bilal için endişe duyarlar ve Kemal'den yardım isterler. Kemal onlara Bilal'in memlekete gitmek için kendisinden izin istediğini söyler.

KAYIP 6. bölümde Herkes tüm umudunu Nuri'ye bağlamış ve heyecan içinde beklerken, polis hakkında bir şikayet ile Kemal'e gelir. Ayyaş bir adam, ıssız bir yerde kendisine araba ile çarptığını iddia etmektedir. Özlem'i yalnız başına bırakmak istemeyen Mehmet, adamı görmeye onunla beraber gider. Fakat duydukları ve hisleri onu Bilal'in vurulduğu depoya kadar götürür. Mehmet anlamıştır, Kemal adama vurmadığını söylese de bu işte bir bit yeniği vardır. Kemal'e ise, Falko'dan yine bir telefon ve yeni bir talimat gelir. İşte KAYIP DİZİSİ fragmanları ve Kayıp full dizi izleme bağlantısı...

Kayıp Dizisi İzle (Kanal D Full Dizi İzle, Saat 22:30),


KAYIP 6. BÖLÜM FRAGMANI 1:


KAYIP 6. BÖLÜM FRAGMANI 2:


KAYIP 6. BÖLÜM FRAGMANI 3:


KAYIP 6. BÖLÜM FRAGMANI 4:

Etiket: Kayıp, Kayıp dizisi, Kayıp 6. bölüm, Kayıp Son Bölüm, Kayıp Yeni Bölüm


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.