Kayıp İzle - Kayıp dizisi 9. bölüm İzle (Kanal D, Saat 20.00)

18 Kasım 2013 15:40

Kayıp dizisi bu akşam 9. bölümü Kanal D'de ekrana geliyor. Kayıp dizisi 9. bölümde Leyla, Kerem'i bulmak için çabalıyor. Kayıp dizisinin yeni bölümüyle ilgili detaylar, fragman, özet ve Kayıp dizi izleme linkleri haberimizde...

Kayıp İzle - Kayıp dizisi 9. bölüm İzle (Kanal D, Saat 20.00)

KAYIP 9. BÖLÜM bu akşam Kanal D'de yayınlanıyor. KAYIP 9. bölümde dizide seyircileri pek çok önemli gelişme bekliyor. Mehmet, Hasan’ın evini izlerken içeriye Feridun’un girmesi ile şaşırır. Ancak tam konuşurlarken görüntü gider. Özlem’in CD’yi izlediğini gören Kemal panik içindedir. Ondan bu konudan kimseye bahsetmemesi için söz ister.

KAYIP DİZİSİNİN yeni bölümünde rüya yorumcusu Yunus Hoca da Leyla’yı arayarak onunla görüşmek ister. Leyla, çok umutlanır ancak Kemal onunla aynı fikirde değildir.
Dora, Kerem’e korkmamasını ikisini de kurtaracak bir planı olduğunu söyler. O zamana kadar da olabildiğince göze batmamasını ister.

Bilal’den içinde para olan bir mektup gelir. Yazılanlar Elmas’ı gözyaşlarına boğar. Kemal, Özlem’le olan gelişmeleri anlatmak için babasını görmeye gider. Ancak Mehmet de gördükleri ile ilgili Feridun ile konuşmaya gider. Hasan’ın halinden şüphelenen karısı ondan bir daha o işe dönmemesi söz ister. Falko ise güvenli bir hattan Hasan’ı arar.

Hapishanede saldırıya uğrayan Mahir ise Mehmet’ten yardım ister. Mehmet ile Murat, karısının cinayeti için tekrar karşı karşıya gelirler. Fakat KAYIP DİZİSİ 9. bölümde bu kez Murat, Mehmet’i başından kolayca savamaz. Kemal, Özlem’i ikna etmek için evine gider. Özlem’den duydukları yetmezmiş gibi Mehmet orada da karşısına çıkar. Saklanmaya çalışan Kemal gizlendiği yerden Özlem’in Mehmet’e sürpriz itirafını duyunca kıskançlık krizine girer. Feridun, Kemal’i dinlemez ve Özlem’in evine CD’yi almak için adam gönderir. Leyla ise tek başına rüyasında gördüğü evi bulmak için yola çıkar. 
 

KAYIP DİZİSİ bu akşam saat 20.00'da Kanal D'den izlenebilir. KAYIP dizisini internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "KAYIP CANLI İZLE" (Kayıp dizisi yayın saatinde) ve "KAYIP FULL İZLE" (Kayıp dizisi bittikten sonra) linklerini kullanabilirsiniz.

KAYIP CANLI İZLE (9. BÖLÜM KANAL D DİZİ İZLE SAAT 20.00

KAYIP FULL İZLE (9. BÖLÜM FULL DİZİ İZLE)

KAYIP DİZİSİ 9. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.