Karşı Gazetesi

GİT
Bugünkü Karşı Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • LÜFÜ:
  MAKAMLAR HİZMETE AÇIK AMA BAŞBAKANLIK İLLAKİ TAYYİB E HİZMETE AÇIK YOKSA SENİ ATAR YALAKA AKŞAM
 • MKA:
  MAKAMLAR HİZMET ARACI DA, HİZMETİ NE HİKMETSE HİÇ GÖREMEDİK. ÇARŞIDAN ALIM GÜCÜM HER GEÇEN YIL EKSİYE GİDİYOR NASIL HİZMET BU KANAL İSTANBUL, 3. KÖPRÜ, HAVA MEYDANI, HIZLI TREN, YAPILAN PAHALI KARAYOLLARI BENİM KARNIMI DOYURMADIĞI GİBİ 70 MİLYON İNSANI DA İLGİLENDİRMİYOR.
 • DARBECİ SİVİL OLUNCA:
  Seçilmiş bir başbakanı askerler indirirse adına ''darbe'' diyenler aynı şeyi sivil muktedirler yapınca neden görmezden gelirler acaba?
 • ELEŞTİREN:
  BUNUN NERESİ BAŞKOMUTAN. HANGİ SAVAŞI KAZANMIŞ . TÜRK ORDUSUNUN AMIRALLERINI GENERALLERINI HAPISE ATTIRANDAN BAŞKOMUTANI ANCAK SIZIN GIBI YALAKA GAZETELER ÇIKARTIR. O BAŞKOMUTAN RÜTBESINIDE KIRLETMEYINBOP EŞBAŞKANINDAN KOMUTANMI OLURMUŞ. CUMHURIYETİ BENIMSEMEYEN AMA CUMHURIYETIN NIMETLERİNİ LÖP, LÖP GÖTÜRNESİNİ BILIYOR. BIRAKIN BU İŞLERİ. BURADAN GAYRI TÜRKİYE YOK. BU TOPRAKLARIN TADI KOKUSU HİÇBİR DEVLETTE YOK. TÜRKIYEYİ SATANLARA YUH OLSUN DIYORUM.
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
  DEDE: kısa. ve . öz. olan. iyidir.
  DEDEEEEEE UCURDUN BİZİ: dede sen ne ictin adresi ver bizde ugrayalim Yazini cok manali cok felsefi yazmaya calismisin fakat hatlar karismis birdahaki sefere ne yazmak istiyorsan google dan ara yardimi olur belki
  DEDE: YALANCININ. MUMU. YATSIYA. KADAR YANAR . . DENYO. . . . BAHSETTİĞİN ÜÇ ŞEYDE. . DÜNYA . ÖRNEK . OLMAYA . . ÇALIŞIYOR. . . SEN. KENDİNİ. . . VATİKANDA GÖRDÜĞÜN . . İÇİN . İŞİ . . ŞEYTANLIĞA. . VURUYORSUN. . KELAYNAKLAR
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • POLYAKOV:
  YİRMİDOKUZ NİSAN CUMA. . İŞTE GAZETECİLİK BUDUR. . AMERİKA''DA PARALEL, MHP MERAL AKŞENER, İSLAM DÜNYASININ UMUDU ''UZUN ADAM''. . . SAĞ ALT KÖŞEDE ''MECBUREN'' ŞEHİT HABERİ. . ULEN GAZETE BOZUNTUSU; SAĞ ALT KÖŞEDE HABER VERDİĞİN ŞEHİT, SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞIN ''UZUN ADAM'' IN ESERİDİR. . DOLMABAHÇE, DOLMABAHÇE. . HATIRLA UNUTMA . . . .
  POLYAKOV: DEDE YİNE AĞIZ İSHALİ OLMUŞSUN VE BURAYA GELMİŞSİN. KÜFÜR ETMEDEN KONUŞAMAZ MISIN SEN?
  DEDE: MOSKOV. . . AĞZINDAN. . SALYALAR. . AKARAK. . . DÜŞÜNDÜĞÜNÜ. . YAZMA. . . . BİRAZ . TERBİYELİ. . OL. . . DEVLET . BÜYÜKLERİNE . . TERBİYESİZLİĞİN. . . NEREYE. . KADAR . İŞİN GÜCÜN YALAAN.
 • ALİ:
  Bu HDP denilen sivil terröristleri mecklisten atmadiginiz sürece mecliste ki kargasada bitmeyecektir. Bu PPK, ya ne kadar tahammül edilecek ?
  GULUM BENİM: kos ali kos topu al ya ali kardes mecklisten ne bir ulke adimi birde ppk buda bas sehiri oluyor herhaldeyamansin be ali kendini bu kadar zorlama padisahim cok yasa de biz anlariz
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ELEŞTİREN:
  URFADAN ABD EYE 1, 5 MILYAR HIBE EDILMİŞ ÇOKMU. KENDİ ASKERIMIZ ÇELIK MIĞFER OLMADIĞINDAN , KAFADAN MERMI YIYIP ŞEHİT OLURKEN BIZIMKILER ABDEDE CAMİ YAPTI. BENIM HALKIM PAZARYERİ SEBZE MEYVA ARTIKLARIYLA YAŞARKEN SOMALIYE BILMEM NE KADAR YARDIM YAPILIYOR. DÜNYANIN BIR UCUNDAKI YERE KENDI INSANIM AÇ DURURKEN YARDIM YAPILIYOR. BUNLAR TERS GELMIYORDA 1, 5 MILYARMI TERS GELDİ. AVANTA VERMEDIKLERİNDEN ÜSTLERINE GIDILDİ. DÜNE KADAR BERABERDILER, ENSARDA ŞIMDİ OLDUĞU GIBI
 • EM.ERD.:
  EYY AKŞAM HANİ HEP BİR AĞIZDAN RUS UÇAĞI VURULDUĞUNA MANŞETTEN Bİ ŞEY YAPMIŞ GİBİBEN EMİR VERDİ VURDUK MANŞETLERİ VARDI NE OLDU ÇÖKTÜNÜZ SESİNİZ ÇIKMIYOR. IŞİD KİLİS İ VURUYOR. SEN BURNUNU ÇIKARAMAZ HALDESİN BİR HALTA YARAMAYAN BİR GAZETE
 • VATANDAŞ:
  TÜRKİYEDE YARGI YASA HUKUK DİYE BİRŞEY KALMAMIŞ. BÖYLE SAPIKLARI ARAMIZDA DOLAŞMASINA İZİN VERENLER UTANSIN. ACEBA BU TACİZLER KENDİ ÇOCUKLARINA OLSA NE TAPARLAR
 • ELEŞTİREN:
  Suriyede güvenli bölge masalına halkı ınandırmak girişimi. Nasılki Irakta hüsranla sonuçlandıysa Suriyede aynı olacak. HatırlayalımIrakta 36° Ve 42° paralelde güvenli bölgeydi. Çekiç güç denen , aslında kürt devlet kurma projesi askerleri vardı orada. Büyükanıt paşa kışın Irak''a girdi ( pkkayı takip için. ) Orada abd dışişleri ne dedi. Derhal Irağı terkedin. Güvenli bölge ya Ama Türkiye için değilPkk için. Suriyede döndürülen dolap aynı. Sözüm ona güvenli bölge ama pkk ve pyd için. Uyutmayın halkı.
 • ADINIZI YAZIN:
  BEĞENMEDİĞİ HER KARAR SAYGI DUYMUYORSA DEMOKRASİDEN İNSAN HAKLARINDAN NASIL SÖZ EDECEĞİZ. ? BU ANAYASA MAHKEMESİNİN ÜYELERİNİ KENDİSİ SEÇMEDİ Mİ. ? ŞİMDİ VERİLEN KARARLARA NEDEN SAYGI DUYMUYOR. ? HERKES TEK DÜŞÜNCEYE SAHİP OLURSA İNSAN OLAMAZ. KOYUNDAN HAYVANDAN FARKI KALMAZ. HANİ YARADILANI SEVERDİNİZ YARADANDAN ÖTÜRÜ. ? MADEM SEVİYORSUNUZ O HALDE KİŞİLERİN KURUM VE KURULUŞLARIN KARARLARINA FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNE DE SAYGI DUYMAYI ÖĞRENMEK ZORUNDASINIZ . HERKES SİZİN GİBİ DÜŞÜNMEK ZORUNDA DEĞİL Kİ. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.