Kardeş Payı Son Bölüm İzle - Kardeş Payı 4. Bölüm İzle + Kardeş Payı 3. Bölüm (Bipsiz)

13 Mart 2014 12:22

Kardeş Payı 4. Bölüm dün akşam Star TV'de yayınlandı. Ekranların yeni komedi dizisi Kardeş Payı son bölüm ile izleyicileri kahkahalara boğdu. Tıkla Kardeş Payı izle, Kardeş Payı bipsiz izle.

Kardeş Payı Son Bölüm İzle - Kardeş Payı 4. Bölüm İzle + Kardeş Payı 3. Bölüm (Bipsiz)

KARDEŞ PAYI son bölüm güldürmeye devam etti. Kardeşler önceki bölümde çalınan motorları yerine konan daha iyi bir motorun şaşkınlığını yaşadılar. 13 Mart'ta ekrana gelen KARDEŞ PAYI 4. bölümde Metin'in Eda'ya açılmaya çalışması komik sahnelere yol açtı. KARDEŞ PAYI 4. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberler.com olarak aşağıda paylaştığımız "KARDEŞ PAYI İZLE" linki ile full KARDEŞ PAYI SON BÖLÜM videosuna erişebilirsiniz. Ayrıca Kardeş Payı 3. bölüm bipsiz versiyona da haberimizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞ PAYI 4. BÖLÜM ÖZETİ: Motorları çalınan ama daha sonra yerine konan daha iyi bir motorla baş başa kalan mucit kardeşler durumu idrak etmekte zorlandı. KARDEŞ PAYI  son bölümde Ali motoru çözmenin peşine düşerken, Metin de Eda’ya açılmanın peşine düştü. Feyza aldığı teklifle baştan çıktı, Hamiyet ise mahalleye çeki düzen vermeye karar verdi. 

KARDEŞ PAYI İZLE (4. bölüm full dizi izle)

KARDEŞ PAYI 3. BÖLÜM BİPSİZ İZLE
 
KARDEŞ PAYI 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.