Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 28. Bölüm Full Video (3 Ocak Cuma Fox TV)

03 Ocak 2014 16:56

Karagül 28. bölümde hedef şaşınca işler iyice karıştı. Karagül son bölüm full videosuna haberimizden erişebilirsiniz.

Karagül Son Bölüm İzle - Karagül 28. Bölüm Full Video (3 Ocak Cuma Fox TV)

KARAGÜL SON BÖLÜM 3 Ocak Cuma akşamı Fox TV'de ekrana geldi. KARAGÜL son bölümde hedeflerin şaşması konakta işlerin iyice karışmasına neden oldu. Özlem de delilleri ortadan kaldırmaya çalıştı. Haberin sonundaki "KARAGÜL FULL İZLE" linklerini linki le Fox TV'nin Karagül dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz. İşte KARAGÜL 28. bölüm özeti, son bölümün fragmanı ve Fox TV dizi izleme linki... 

KARAGÜL 28. BÖLÜM ÖZETİ: 
Konakta hedefler şaşıyor ve işler iyice karışmaya başlıyor. Ada konuşmak için Ebru’nun odasına gittiğinde onu baygın buluyor ve hayatının en korkulu anlarını yaşıyor. Hastanedeki çaresiz bekleyiş sırasında Baran da kardeşlerine destek olmak için yanlarında kalıyor. Ancak bu destek hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanıyor.

KARAGÜL yeni bölümde Ebru’nun intihar etmiş olma olasılığı herkesi şok ederken, Kadriye onun asla böyle bir şey yapmayacağından emin. Ebru kendine gelip üzerindeki intihar şüphesini kaldırıyor, ancak bu sefer Narin konaktaki suçlamalarla karşı karşıya kalıyor. Herkes Narin’e şüpheli gözlerle bakarken, onun destekçisi hiç beklenmeyen biri oluyor. Serdar bu süreçte Ada’ya destek olurken, Özlem delilleri yok etmenin yollarını arıyor. Özlem’in planları ayağına dolanıyor ve sıyrıldığını zannederken Kendal tarafından beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.

KARAGÜL FULL İZLE (son bölüm full dizi izle)

KARAGÜL 28. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


MERVEBETÜL DENİZ: Neden bu kadarözet veriyolarki bunlar saat kaçta başlıycak

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.