KARADAYI DİZİSİ - KARADAYI YENİ BÖLÜM FULL İZLE + KARADAYI 48.BÖLÜM DETAYLARI- İZLE

26 Kasım 2013 16:48

Karadayi dizisi yeni bölüm izle . Karadayı izle - Karadayı 47.bölüm Full izle. ATV'nin sevilen dizisi her bölümde Karadayı, her bölümde heyecanın dozunu artırarak yoluna devam ediyor. Karadayı 47.bölümde heyecan doruktaydı. Karadayı dizisi severleri şimdi Karadayı 48.bölümde neler olacağını merak ediyor.Karadayı 48.bölüm detayları ve Karadayı 47.bölüm full.

KARADAYI DİZİSİ - KARADAYI YENİ BÖLÜM FULL İZLE + KARADAYI 48.BÖLÜM DETAYLARI- İZLE

Karadayı yeni bölüm. Karadayı 48.Bölüm İp Uçları. Karadayı 48.bölümde neler olacak? Mahir, Savcı'yı bulabilmek için acele etmeli. Çünkü Savcı Turgut yeni pasaportu ile (Tahir Soylu) ismi ile kayıplara karışacak. Mahir, Savcı Turgut'u bulabilecek mi? Hakime Feride, davanın olumlu sonuçlanması adına Sinan ile oynadıkları nişanlılık oyununda battıkça batıyor. Mahir, Hakime Feride'ye mahkemenin sonucu ne olursa olsun yüzüğünü çıkarıp atması gerektiğini söylemişti. Fakat Feride, davanın olumlu sonuçlanması adına çok önemli bir etken olan Sinan ile nişanlı olma oyununu bozmanın düşündüğü kadar da kolay olmayacağının farkına varıyor. Feride'nin yüzüğü çıkaramayacağını öğrenen Karadayı Mahir'in tepkisi ne olacak? Süleyman Başsavcı'nın mezarından, istenilen delillere ulaşilabilecek mi? Öyle görünüyor ki Karadayı 48.bölümde heyecan artarak devam edecek. Merakla beklenen Karadayı 48.bölümün ilk görüntüleri ne zaman yayınlanacak? Karadayı 48.bölüm ilk görüntülerinin paylaşılacağı Karadayı 48.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabileceksiniz.

Karadayı Promo - Karadayı dizisi 25 Kasım Pazartesi günü yayınlanan Karadayı 47.Bölüm Full izle. Karadayı 47.Bölüm Full izle. Karadayı yeni bölüm burada. Karadayı 47.bölümde neler olacak? Savcı Turgut gerçekten öldü mü? Hakime Feride, Karadayı Mahir'in babası Nazif Kara'nın davasından el çektirilmesi yargıtay tarafından sonuçlandırılıyor. Hakime Feride, Nazif Kara dosyasını kapatmak zorunda mı kalacak? Yargıtay Nazif Kara davasını Hakime Feride'den alacak mı? Süleyman Başsavcı'nın mezarı açılıyor. Büyük umutlar ile Süleyman Başsavcı'nın mezarını açtıran Hakime Feride ve Karadayı Mahir buradan istedikleri sonucu alabilecek mi?

Savcı Turgut akıl oyunlarına devam ediyor. Savcı Turgut Karadayı 46.bölümde sergilediği akıl dolu oyunla herkesi kandırmayı başladı.  Karadayı 47.bölümde Hakime Feride dahil herkes Savcı Turgut'un öldüğüne inanıyor. Ancak Karadayı Mahir, Savcı Turgut'un öldüğüne inanmıyor. Savcı Turgut ve Serra'nın cesetleri olduğu sanılan 2 cesedi kontrol eden Hakime Feride bu cesetlerin Savcı ve Serra'ya olduğu konusuna kanaat ediyor. Karadayı Mahir, Turgut'a ait olduğu idda edilen cesedi inceliyor. Mahir cesedin Savcı Turgut'a ait olmadığını ayakkabı numarasından anlıyor.

Savcı Turgut , Bakan ile yaptığı pazarlık sonucunda istediğini alıyor. Karadayı 46.bölümde cinayetin en önemli tanıklarından karısı Serra ile birlikte uçurumdan uçtuğu görüntüler sonrasında öldü sanılan Savcı Turgut, Karadayı 47.bölümde bakan ile birlikte görülüyor. Bakan Savcı Turgut'a yurtdışına kaçışı için pasaport veriyor. Karadayı 48.bölümde Mahir, yeni ismi ile yurtdışına kaçmaya hazırlanan Savcı Turgut'u çok geç olmadan yakalayabilecek mi? Tüm soruların cevabı ve çok daha fazlası Karadayı 47.bölümde olacak. Karadayı 47.bölüm Full izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz. Karadayı 47.Bölüm Full.

Karadayı 47.bölüm Full izle.

Karadayı Promo

Karadayı özel sahneler.

Karadayı -  Mahir'den Feride'ye '' İlan-ı Aşk '' 

Karadayı - Mahir&Feride Sahneleri