Karadayı Son Bölümde Kötü Haber! Karadayı 61. Bölüm İzle

03 Mart 2014 17:15

Karadayı son bölümde kötü haber! Karadayı 61. bölüm 3 Mart'ta ATV'de yayınlandı. Karadayı 61. bölüm fragmanları ve Karadayı son bölümden detaylar aşağıda.

Karadayı Son Bölümde Kötü Haber! Karadayı 61. Bölüm İzle

Karadayı son bölümde kötü haberKARADAYI 61. BÖLÜM 3 Mart'ta ATV'de yayınlandı. KARADAYI 61. BÖLÜM fragmanları ve KARADAYI son bölümden detaylar aşağıda. Bu hafta KARADAYI dizisinde olanları merak ediyorsanız ipuçları haberler.com olarak sizin için paylaştığımız Karadayı 61. bölüm 1. ve 2. fragmanlarda. 

KARADAYI 61. bölümde Kara ailesi ülkeden kaçma planını devreye soktu. Ancak ölüm Kara ailesinin peşini bırakmadı. KARADAYI 61. bölümde Mahir ve ailesi ölümle yüz yüze geldi. Bir yanda Polis bir yanda da Feride'nin babasının katilleri...  

KARADAYI 61. BÖLÜMDE ÖLÜM 
KARADAYI 61. bölümde seyirciler hüzünlü bir ayrılığa şahit oldular. Feride ve Mahir vedalaştılar. Hiç istemedikleri halde gerçekleşen bu vedada sözler verildi. Bunun yanında Haberler.com olarak (Bu yazıyı başka bir sitede okuyorsanız haberler.com'dan çalıntıdır.) KARADAYI izleyicilerine bir kötü haberimiz var. Karadayı 51. bölümde Feride sevdiği birini kaybetti! KARADAYI seyircilerini bekleyen acı olay neydi? KARADAYI 61. bölümde Feride göz yaşları içinde... 

KARADAYI 61. BÖLÜM 1. PARÇA:

KARADAYI 61. BÖLÜM 2. PARÇA:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.