Karadayı 45. 44. ve 43. Bölüm Full (Video) Karadayı Son 3 Bölüm Full İzle – Sevil Atasoy'dan Karadayı'ya kol düğmesi eleştirisi!

12 Kasım 2013 08:33

Karadayı son bölümde ATV'de izleyenleriyle buluştu. Karadayı takipçileri 45. bölümü merakla bekliyor. Karadayı son bölümde Mahir ve Feride, savcı Turgut'un kötülüklerinin bir sınırı olmadığını öğrenirler. İşte Karadayı full dizi izleme linki...

Karadayı 45. 44. ve 43. Bölüm Full (Video) Karadayı Son 3 Bölüm Full İzle – Sevil Atasoy'dan Karadayı'ya kol düğmesi eleştirisi!

Feride ve KARADAYI Mahir Serra ile yüzleşiyor. KARADAYI 45. bölüm 11 Kasım Pazartesi akşamı ATV'de ekrana geldi. KARADAYI son bölümde yaşananlardan sonra KARADAYI MAHİR, FERİDE ve SERRA karşı karşıya. Feride, Serra'ya Savcı Turgut'un Süleyman Abi'yi öldürdüğünü bildiklerini açıklıyor ve Serra'yı çözmek için idam cezası tehlikesini ortaya atıyor. Bu arada Turgut kara ailesini bitirmek için plan yapıyor. KARADAYI Mahir ise çok önemli bir bilgiye erişmek üzere...Karadayı İzle(45. bölüm)

KARADAYI 45. bölümde Serra, gelinlik seçme hayaliyle girdiği dükkanda Mahir ve Yasin'le yüz yüze gelince şoke olur. Feride ve Mahir, her şeyi bildiklerini söylerler ve Serra'ya iki seçenek sunarlar. Ya Turgut aleyhine tanıklık yapacak ve her şeyi itiraf edecektir ya da gerçekler ortaya çıktığında, Serra da Turgut'un suç ortağı olarak yargılanacaktır. Karadayı İzle(45. bölüm)


Serra için hayatının en zor ve en önemli kararıdır bu an... Karadayı son bölümde Turgut, Feride ile Serra'nın gelinlikçiye hiç gitmediklerini öğrenir. Feride'nin kendisinin peşine düştüğüne artık emindir. Kendisine ulaşılmasını engellemek için öncelikle Serra'nın ipini çeker. Serra ise Turgut'un kendisi için planladığı dönüşü olmayan yolculuktan habersiz, kararını vermiş ve tarafını seçmiştir. Karadayı İzle(45. bölüm)


Feride ve Mahir Serra'dan cevap beklerken, hiç ummadıkları başka birinden haber alırlar. Beklenmedik bir anda öğrendikleri bu bilgiyle, Turgut'un kötülükte sınır tanımadığına bir kez daha şahit olurlar. Turgut'u durdurmaya kararlıdırlar ancak bunun için Turgut'un nerde olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Oysa zaman artık iyice daralmıştır...Karadayı İzle(45. bölüm)

Karadayı 45. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki videodan Karadayı 45. bölümün tamamını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.


KARADAYI İZLE(45. BÖLÜM)SEVİL ATASOY'DAN KARADAYI'YA KOL DÜĞMESİ ELEŞTİRİSİ

SEVİL ATASOY ‏@sevil_atasoy 8 sa

#karadayı #benceturgut düğmenin üzerinde Turgut mu yazıyor? Düğme savcının içinde olsa da, tabuta ne gerek var,böcekler düğme yemez

SEVİL ATASOY ‏@sevil_atasoy 7 sa

#karadayı #benceturgut  en azından üzerinde Turgut'un inisyalleri olan kol düğmesi olsaydı


KARADAYI 44. BÖLÜM 

Karadayı dizisinin 44. son bölümü ATV'de izleyicilerle buluştu. KARADAYI takipçilerinin merakla beklediği Karadayı 44. bölüm yine izleyicileri ekran başına topladı. KARADAYI son bölümü haberimizden kesintisiz ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Karadayı son bölümde Feride ile Mahir yeniden yakınlaşıyor ve elleri buluşuyor. Tabii Sinan Koca, Mahir'in Feride'nin yanında olmasından rahatsızdır ve Mahir ile Sinan Koca arasında gerginlik çıkar. Sinan Koca, Mahir'i, "benim nişanlım" dediği Feride'nin yanında istemez ve bu nedenle Mahir'i tehdit eder. Tabii Karadayı Mahir tehditlerden korkacak biri değildir. Bu arada yer altı dünyası da karışmak üzeredir. Dalyan harekete geçer.

KARADAYI son bölümde Mahir ve Feride, cinayeti ortaya çıkaracak delile çok yaklaşmışlardır. Büyük bir umutla kasayı açarlar ancak ummadıkları bir sürpriz onları beklemektedir. Her şey çözülecek derken iyice çetrefilli bir hal alır. Mahir ve Feride iz peşinde koşarken gittikçe daha da yakınlaşırlar... Tabii bundan hiç hoşlanmayan Sinan da boş durmaz, bir yandan düğün hazırlıklarına hız verirken, diğer taraftan Mahir'le görüşmesini engellemek için Adalet Komisyon'u öncesi Feride'yi zorlu bir kararla karşı karşıya bırakır. Necdet, Dalyan'ı ortadan kaldırmaya kararlıdır. Tek başına yapamayacağı için Yılan Berdan'la işbirliğine girer ancak Dalyan'a doğrultulan silahın kurşunları hedefi şaşırır. Avken avlayan Dalyan olur. Dün akşam ATV'de yayınlanan Karadayı son bölümde olanları merak ediyorsanız haberimizde paylaştığımız Karadayı full dizi izleme videosunu izleyebilirsiniz.

KARADAYI 44. BÖLÜM FULL DİZİ İZLEME VİDEOSU: 


KARADAYI 43. BÖLÜM

Karadayı dizisinin son bölümü bir kez daha seyircileri ekran başına topladı. 28 Ekim Pazartesi gecesi ATV'de yayımlanan Karadayı 43. bölümde Mahir Feride'nin işbirliği önerisi nedeniyle gerilir çünkü Feride'nin yardımını kabul ederse sevdiği kadının hayatını tehlikeye atacağını düşünmektedir. Buna rağmen Feride ısrarcıdır ki Karadayı Mahir hayır dese bile kendi bildiğini okuyacaktır. Mahir her ne kadar içini acıtsa da uzak durmaya çalıştığı Feride'yle beraber hareket etmeyi, Savcı Turgut'a karşı onunla birlikte mücadele etmeyi kabul eder.

KARADAYI son bölümde hapisten çıkan Dalyan Rıza, Necdet'in arkasından çevirdiği dolapları Mahir'den öğrenir. Kendisine oynanan oyunların hesabını soracaktır ancak Mahir'in rica minneti üzerine bir süre beklemeyi kabul eder. Tabii bu boş duracağı anlamına gelmemektedir...

Savcı Turgut karanlık işlerine bir yenisini daha ekliyor. KARADAYI 43. bölümde Necdet ve Yılan ile karanlık işler peşinde olan Savcı Turgut büyük bir baskından Savcı Turgut'un sayesinde kurtuluyor. KARADAYI 43. bölümünde yeni ve heyecan verici gelişmeler var. Mahir babasını mahkumiyetten kurtarmak adına çok önemli bir delilin varlığından haberdar oluyor. Cinayetin işlendiği mekanda bulunan bir düğme Hakime Feride ve Mahir'i heyecanlandırıyor. KARADAYI 43. bölümde Mahir, adaletsiz bir karar sonucunda mahkum olan ve yalnızlıktan sıkılan babasına büyük bir sürpriz yapıyor. Mahir, Dalyan sayesinde demir parmaklıklar arkasına, babasının yanına ziyarete gidiyor. Koğuşunda yalnızlıktan karıncalar ile konuşan Nazif, Mahir'i karşısında görünce ve o geceyi oğluyla geçireceğini duyunca çok mutlu oluyor.  Hakime Feride, ailesinin kendisini Sinan ile evlendirmek istediğini öğreniyor.


KARADAYI son bölümde sevkıyatı sorunsuz halleden Turgut ise artık dikkatini Serra'ya verebilecektir. Serra onun için büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Bir an evvel Serra'nın elindeki delile ulaşmalı ve delille birlikte Serra'dan da kurtulmalıdır. Oysa Savcı Turgut, aynı delilin peşine Mahir'in de düştüğünden habersizdir. Feride, Mahir ve Yasin bütün kayıtları gözden geçirip Serra'nın gizli kasasına ulaşırlar. İş orada neyi sakladığını öğrenmeye kalmıştır. Ancak bu hiçbirinin sandığı kadar kolay olmayacaktır.

KARADAYI'YA YENİ OYUNCU!

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı  ve Pazartesi akşamlarınıbn reyting lideri Karadayı dizisinin kadrosuna Perihan Erener de dahil oldu. Perihan Erener dizide 'Nilay' karakteri ile dahil oldu ve Karadayı son bölümde Erener, oyunculuğuyla izleyiciden tam not aldı. 'Karadayı'nın kötü adamı 'Yılan Berdan'ın kapatması olarak izleyici karşısına çıkan 'Nilay' karakteri, yaşadığı eve getirilen 'Orhan'dan ilk görüşte etkilenmişti. Nilay ve 'Orhan'ın kuracağı arkadaşlık, dizinin ilerleyen bölümlerinde tansiyonun daha da yükseleceğinin sinyalini verdi. Karadayı dizisinin bu son bölümünü kaçırdıysanız veya KARADAYI 43. bölümü yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki videodan dizinin tamamını kesintisiz tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Karadayı 43. Bölüm Full İzle:Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.