27 Mart Boynu Bükükler İzle, Boynu Bükükler 5. Bölümde Okul Soyguncuların Ablukası Altındaydı!

27 Mart 2014 15:36

Boynu Bükükler dizisinin son bölümünde okulda korkulu anlar yaşandı. Boynu Bükükler 5. bölüm full izleme linki haberimizde. Tıkla Boynu Bükükler izle.

27 Mart Boynu Bükükler İzle, Boynu Bükükler 5. Bölümde Okul Soyguncuların Ablukası Altındaydı!

BOYNU BÜKÜKLER dizisinin son bölümünde olay vardı! BOYNU BÜKÜKLER izle. BOYNU BÜKÜKLEr 5. bölüm Kanal D'de ekrana geldi. BOYNU BÜKÜKLER son bölümde soyguncular okulu birbirine kattılar! Boynu Bükükler son bölüm izle. BOYNU BÜKÜKLER dizisinin son bölümünü kaçıdıysanız ya da internetten yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki "BOYNU BÜKÜKLER İZLE" linki ile ile dizinin ful son bölüm videosuna erişebilirsiniz. 

BOYNU BÜKÜKLER 5. BÖLÜM ÖZETİ: Okulda her zamankinin aksine sakin bir gün yaşanıyordu. Bir grup soyguncu, polisten kaçarken ganimetlerini okula attılar. Okulun içinde bir takım olaylar yüzünden ganimet kayboldu ve soyguncular ganimetlerini bulmak için okulu ablukaya aldılar. 

Bu arada BOYNU BÜKÜKLER son bölümde Tahir nişanlanıyordu. Nişan haberini duyan Zerrin ise bazı yanlış anlamalar sonucu bunu kendi nişanı zannetti ve nişanda beklenmeyen olaylar vuku buldu. 

Okul abluka altındayken hocaların çoğu nişana gitmişlerdi. Çocuklar ise içeride ve dışarıda soyguncularla baş etmek zorunda kaldılar. 

BOYNU BÜKÜKLER İZLE (5. bölüm full izle)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.