Kordon Celil Diziden Ayrıldı! Şefkat Tepe Son Bölüm İzle, Şefkat Tepe 141. Bölüm İzle

03 Mart 2014 09:13

SOn zamanların tartışmalı dizisi Şefkat Tepe'de şok ayrılık. Şefkat Tepe dizisinde Kordon CElil karakterini canlandıran Ertuğrul Şakar diziden ayrıldığını açıkladı. İşte Şefkat Tepe son bölümden detaylar ve diziyle ilgili gelişmeler...

Kordon Celil Diziden Ayrıldı! Şefkat Tepe Son Bölüm İzle, Şefkat Tepe 141. Bölüm İzle

Aslı'nın kahramanlığı 1 Mart Cumartesi akşamı ekrana gelen ŞEFKAT TEPE son bölüme damga vurdu. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için full, tek parça ve HD ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM videosu aşağıda. Tıkla ŞEFKAT TEPE 141. BÖLÜM izle. Haberimizdeki video ile Şefkat Tepe son bölümü kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Çekimleri yasaklanan ancak bu yasağa yürütmeyi durdurma kararı çıkan, son zamanların tartışmalı dizisi Şefkat Tepe'de bu hafta neler oldu?

ŞEFKAT TEPE son bölümde Sungurlar Suriye’de düştükleri büyük tuzaktan kurtulmaya çalıştılar. Aslı ise esir askerleri ve Sungular’ı kurtarmak için harekete geçti ancak Aslı keskin nişancının hedefindeydi. Diğer yanda ŞEFKAT TEPE 141. bölümde esir askerlerden Mahir’in karısı Nehir, babası tarafından başka birine verilmek istendi. Sungurlar buna karşı gelmek isterken, Celil yarım kalan bir hesabın peşine düştü. ŞEFKAT TEPE son bölümde Şahin ve Aslı ise Suriye cehenneminden kurtulduktan sonra evlenmeyi planladılar ancak örgüt seçimler öncesi özerkliğin yolunu açmak için kendilerine karşı gelenleri ortadan kaldıracak bir ekip kurdu. Bu sırada Yusuf ise Şahin ve Aslı’nın planını bozacak inanılmaz bir plan hazırlığı içindeydi ve bu plan herkesi şok etti.

KORDON CELİL AYRILDI!

Şefkat Tepe dizisinin sevilen karakterlerinden Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarname ile diziden ayrılmak istediğini açıkladı. İşte Ertuğrul Şakar'ın açıklaması: 

"Şahsım ve şirketiniz arasında 24.10.2010 tarihinde imzalanan sözleşme gereği, Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe adlı dizide Kordon Celil karakterini canlandırmaktayım.

Şefkat Tepe dizisinin yayınlanmış olduğu Samanyolu Televizyonunun, son günlerde, Başbakanımıza ve Hükümetimize karşı izlemiş olduğu yayın politikası şahsımı son derece rahatsız etmektedir.

Ülkemizin içinden geçtiği bu olağanüstü ve kritik dönemde, Milli birlik ve beraberliğimize, Başbakanımıza ve Hükümetimize zarar veren bu yayınlar sebebi ile fikri görüş ayrılığı yaşadığım Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde ayrılmak istiyorum.

İzah ettiğim nedenlerden dolayı, taraflar arasında akdedilen 24.10.2014 tarihli sözleşmenin, yine taraflar arasında sonlandırılmasını talep ederim."

Şefkat Tepe 141. Bölüm Tek Parça ve HD Video:


Haberle İlgili Yorumlar


ELİF ÇEVİK: kordon şefkat tepede çok güzel oynuyordu keşke ayrılmasa

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.