Kaçak Son Bölüm İzle – Kaçak 7. Bölüm Full İzle (12 Kasım Salı, ATV Dizi İzle)

13 Kasım 2013 12:12

Kaçak izle, Kaçak 7. bölümde Serhat intikam planını yürütüyor ve Ertan'a sıkıştırmaya devam ediyor. Kaçak son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki kaçıranlar için Kaçak son bölüm full dizi izleme bağlantısından faydalanabilirsiniz.

Kaçak Son Bölüm İzle – Kaçak 7. Bölüm Full İzle (12 Kasım Salı, ATV Dizi İzle)

12 Kasım salı akşamı KAÇAK DİZİSİ 7. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. ATV'de yayınlanan Gürkan Uygun'un (Memati) başrolde olduğu KAÇAK dizisinin son bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki "KAÇAK İZLE" linkini kullanarak kaçak dizisini internetten full ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Peki Kaçak son bölümde neler oldu?

KAÇAK SON BÖLÜMDE Serhat, Ertan'ın hayatını kâbusa çevirmeyi sürdürmektedir. Burak'ın katil olabileceğini gösteren delillere ulaşan Serhat, Dadaylı ve Dr. Nazmi işin peşini bırakmazlar. Nurgül, Ertan'ın yakın markajında çalışırken bir yandan da teyzesinin kaprislerine katlanmaktadır. Şüphelerinden kurtulmaya çalışan Ertan ise Serhat'ın mezarını ziyaret etmeye karar verir.

Kaçak İzle (Kaçak Dizisi 7. Bölüm Full İzle)

KAÇAK 7. BÖLÜM FRAGMANI 1:


KAÇAK 7. BÖLÜM FRAGMANI 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.