Kaçak İzle - Kaçak Dizisi Yeni 4. Bölümü Canlı İzlemek için Tıkla (22 Ekim Salı) - İntikam Planları İşlemeye Başlıyor

22 Ekim 2013 16:16

Kaçak dizisinin yeni bölüm yarın yani 22 Ekim Salı günü izleyicilerle buluşuyor. Kaçak dizisinin yeni bölüm yayınından önce Kaçak dizisi fragmanını izleyerek yeni bölümden ipuçları alabilirsiniz. İşte Kaçak dizisi 4. bölüm fragmanları...

Kaçak İzle - Kaçak Dizisi Yeni 4. Bölümü Canlı İzlemek için Tıkla (22 Ekim Salı) - İntikam Planları İşlemeye Başlıyor

KAÇAK DİZİSİnin 22 Ekim Salı yani bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Serhat yer altı dünyasındaki karışıklığı kendi avantajına kullanıyor. ATV'nin bir anda popülerlik kazanan yeni dizilerinden KAÇAK Salı akşamlarının iddialı yapımlarından... Başrolünde Kurtlar Vadisi Pusu'nun Mematisi olarak tanıdığımız Gürkan Uygun'un bulunduğu KAÇAK DİZİSİnin yeni bölümünü merak ediyorsanız dizinin yayın saatinden önce aşağıda paylaştığımız KAÇAK DİZİSİ 4. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca diziyi internetten izlemek isterseniz Kaçak dizisinin yayın saatinde aşağıdaki "Kaçak Dizisi İzle" bağlantısından faydalanabilirsiniz.

KAÇAK DİZİSİ yeni bölümde yeraltı dünyasında durulmayan suları kendi amaçları için kullanmaya başlayan Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi, Topçuoğlu'na adım adım yaklaşır. Ertan, öz babası ve kayınpederi arasında sıkışmaya başlar. Merve, Ertan'la evliliğini sorgularken bir yandan da ailesini bir arada tutmaya çalışır. Topçuoğlu ailesinin giderek düşen savunması intikam planları için güzel bir fırsat olacaktır.


Kaçak Dizisi İzle (4. Bölüm Canlı, ATV Saat 20:00) 

 

KAÇAK DİZİSİ 4. BÖLÜM FRAGMANI:

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.