Kaçak Dizisi İzle - Kaçak Dizisi 5. bölüm 29 Ekim Pazartesi akşamı yayınlandı. Tıkla Full İzle!

30 Ekim 2013 00:26

Kaçak 5. bölüm 29 Ekim Salı gecesi ATV'de saat: 20:00'da ekrana geldi. Kaçak dizisi son bölümü kaçırdıysanız veyahut yeniden izlemek istiyorsanız Kaçak dizisini internetten izlemek için haberimizdeki Kaçak full dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kaçak Dizisi İzle - Kaçak Dizisi 5. bölüm 29 Ekim Pazartesi akşamı yayınlandı. Tıkla Full İzle!

ATV'nin yeni dizilerinden biri olan ve ilgi çeken KAÇAK DİZİSİNİN 5. yeni bölümü 29 Ekim Salı akşamı her zamanki saatinde (20:00) izleyicilerle buluştu. KAÇAK dizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isteyenler için ATV full dizi izleme bağlantısını haberimizde paylaştık. Kaçak dizisi 5. yeni bölümde çocukluk arkadaşı Sarı Erol'dan şüphelenmeye başlayan İsmet Ali, kime güveneceğini bilemez. Oğlu Burak'ın bir kızın ölümüne sebep olduğunu öğrenince adalet duygusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Merve ailesini bir arada tutmakta zorlanırken Nurgül'ün Ertan'ın yanında çalışmaya başlaması iki dünyayı birbirine iyice yaklaştıracaktır. Yeni zaferlerini kutlayan Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir. İşte Kaçak dizisi fragmanı ve ATV full dizi izleme linki:

Kaçak Dizisi Full İzle (5. Bölüm, ATV)

KAÇAK DİZİSİ 5. BÖLÜM FRAGMANI 1:

KAÇAK DİZİSİ 5. BÖLÜM FRAGMANI 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.