Kaçak Dizisi Canlı İzle – Kaçak Dizisi 3. Bölüm Bu Akşam ATV Ekranında (8 Ekim Salı)

08 Ekim 2013 16:05

Kaçak dizisinin bu akşamki bölümünde Serhat, intikam için ekibini topluyor! Kaçak dizisi bu akşam ATV'de yayınlanıyor. Kaçak dizisinin yeni bölümü ile ilgili detaylar ve Kaçak dizisi internetten canlı izleme linki burada…

Kaçak Dizisi Canlı İzle – Kaçak Dizisi 3. Bölüm Bu Akşam ATV Ekranında (8 Ekim Salı)

KAÇAK dizisinde bu akşam (8 Ekim Salı) intikam timi kuruluyor. ATV'de ekrana gelecek KAÇAK DİZİSİNİN 3. Bölümünde gömüldüğü mezardan daha da güçlenerek çıkan Serhat eski ekibini toplamıştır. Gözü kara üç adamdan oluşan ekip, bir karargâh kurar ve intikamı planlamaya başlar. Topçuoğlu ailesi ve Serhat'ın ortak geçmişi bu yolda hem avantajları hem de dezavantajları olacaktır. Ailesinin iç sorunları ve yeraltı dünyasındaki iktidar savaşı ile uğraşan İsmet Ali Topçuoğlu, karşısında bulduğu bu yeni düşmana hazırlıksız yakalanır.

KAÇAK DİZİSİNİ bu gece saat 20:00'da ATV'den izleyebilir veya aşağıda paylaştığımız ATV canlı dizi linkine yayın saatinde tıklayarak KAÇAK 3. bölümü internetten seyredebilirsiniz.

Kaçak Dizisi İzle (3. Bölüm, 8 Ekim Salı Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.