İntikam Son Bölüm İzle - İntikam 24. Bölümü Full ve Tek Parça Olarak İzleyebilirsiniz!

20 Eylül 2013 20:38

İntikam 24. bölümde Yağmur, Şahika'nın yaşadığını öğreniyor ve stratejisini değiştiriyor. İntikam 24. bölüm 19 Eylül Perşembe akşamı ekrana geldi ve İnternet'te yayınlandı. İntikam son bölümü izlemek için tıkla!

İntikam Son Bölüm İzle - İntikam 24. Bölümü Full ve Tek Parça Olarak İzleyebilirsiniz!

İNTİKAM dizisinin son bölümü 19 Eylül Perşembe Kanal D'de ekrana geldi. İntikam dizisinin son bölümünde Yağmur'un hayatı giriyor ama hiç beklemediği bir yerden yardım alıyor. İNTİKAM dizisinin son bölümünde Yağmur, Şahika'nın yaşadığını öğreniyor ki bu da Yağmur stratejisini değiştirmesine yol açıyor. Eve bir kamera yerleştiren Yağmur, Ağabey'i, Şahika'yı ve Hakan'ı yakın markaja alıyor. Böylece Yağmur onlardan bir adım öndedir. Nitekim Şahika ile Ağabey'in Cemre'yi yurt dışına kaçırma planlarını engellemek için bir plan hazırlamıştır bile. Bu arada Rüzgar, Yağmur'dan etkilenmiştir ve Derin'e karşı hâlâ soğuktur. Rüzgar'ı kaybetmek istemeye Derin ise babalık testine ikna olur fakat Yağmur'dan bir istediği vardır.

İNTİKAM dizisinin bu haftaki son bölümde annesi hakkındaki gerçekleri araştıran Yağmur, Ağabey ile yüzleşiyor. Holding hesaplarını inceleyen Emre, yanlış bir şeyler olduğunu seziyor. Araştırmasında daha da detaya inen Emre, önemli bilgiler ediniyor ve Haluk'u köşeye sıkıştırıyor. Evde adeta Şahika'nın yerini alan Aslı ise, Yağmur'un Emre ile görüşmesinden rahatsız olmaktadır. Bir de Haldun anlaşmayı hatırlatıp anlaşmaya sadık kalması konusunda sıkıştırıp durmaktadır. Çocuklarını korumak isteyen Şahika, Haldun'u arar. Yağmur'un hayatı tehlikededir ama Yağmur hiç beklemediği bir yerden yardım alacak. 

İNTİKAM dizisini full olarak internetten izlemek için aşağıdaki dizi izleme bağlantısına tıklamanız yeterlidir: İntikam İzle (İntikam Son Bölüm, 19 Eylül Perşembe Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.