İntikam İzle – İntikam Dizisi 26. Bölüm Full İzle (3 Ekim Perşembe Kanal D)

04 Ekim 2013 14:46

İntikam son bölüm 3 Ekim Perşembe akşamı Kanal D'de ekrana geldi… İntikam dizisi 26. bölüm fragmanı, özeti, son bölüme dair ipuçları ve İntikam son bölüm full dizi izleme bağlantısı haberimizde…

İntikam İzle – İntikam Dizisi 26. Bölüm Full İzle (3 Ekim Perşembe Kanal D)

İNTİKAM dizisinin son bölümü 26 Eylül Perşembe akşamı Kanal D'de yyayınlandı. İntikam dizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonunda paylaştığımız Kanal D full dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz. İNTİKAM DİZİSİnin 26. son bölümünde Yağmur annesinin yaşadığını öğreniyor ve onu bulmaya çalışıyor. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika'nın olduğunu düşünen Yağmur, onu konuşturmak için de Derin'den yardım istiyor ve ikili yeni bir plan hazırlıyorlar. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur, onu bulmaya çalışır. Annesinin başına her ne geldiyse sorumlusunun Şahika'nın olduğuna inanmaktadır. En azından ne olduğu hakkında bir bilgisi olduğuna emindir. 

İNTİKAM son bölümde Rüzgar'la tartışan Derin, bir süre Yağmur'da kalma kararı alır. Derin'e evini açan Yağmur da Şahika'yı konuşturmak için ondan yardım ister. Zaten Cemre'ye verdikleri Adil Çelik'in günlüğü, Şahika'nın dikkatini yeterince çekmiştir. Ancak annesi hakkında istediği bilgiye ulaşmayan Yağmur, Derin'den Şahika'nın bebek için düzenlemek istediği partiyi kabul etmesini ister. İkili ziyaretçi defterindeki imzanın Şahika'nın olduğunu ispatlamaya kararlıdır. Derin'i çaya davet eden Şahika ondan günlüğü satmasını ister. Şahika'yı konuşturmaya çalışan Derin ise bir kaza geçirir. Anne de bebek de büyük tehlikededir.

Bu arada Derin'in bebeği ile ilgili babalık testinin sonucu da gelmiştir. Ali, Yağmur'a rağmen Hale'nin peşine düşer. Onu Ağabey'in arkadaşı olduğuna ve birlikte çalıştıklarına inandırmaya çalışır. Fakat işler beklediği gibi gelişmez. Hale sandığından daha akıllı bir kadındır. Bu arada Aslı'dan şüphelenen Emre, onu yakın takibe alır. Bir fırsat yaratan Emre, Aslı'nın şirketteki bilgisayarını kurcalayarak onu haklı çıkartacak bir bilgiye ulaşır. Haldun ise kendilerini yeniden güvenceye almak için Nurdan Gümüşçü ile buluşur ve onlardan korunma ister. Ancak bu iyiliğin bir bedeli vardır. İşte İntikam son bölümün tamamı:

İntikam İzle (26. Bölüm Full,  3 Eylül Perşembe)Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.