İnadına Yaşamak İzle – İnadına Yaşamak 1. Bölüm Full İzle (28 Kasım Perşembe)

28 Kasım 2013 16:36

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Murat Ünalmış'ın yer aldığı İnadına Yaşamak dizisi 1. bölümü ile Kanal D'de izleyicilerle buluştu. İnadına Yaşamak dizisiyle ilgili detaylı bilgilere ve İnadına Yaşamak 1. bölüm videosuna haberimizden erişebilirsiniz.

İnadına Yaşamak İzle – İnadına Yaşamak 1. Bölüm Full İzle (28 Kasım Perşembe)

Kanal D'nin yeni dizisi  İNADINA YAŞAMAK 28 Kasım Perşembe akşamı 1. bölümü ile seyircilerin karşısına çıktı. İnadına Yaşamak dizisi bundan sonra Perşembe akşamları saat 20.00'da ekrana gelecek. Aşağıda İNADINA YAŞAMAK dizisinin konusunu, tanıtım fragmanlarını, dizinin oyuncu kadrosu ile karaktelerine ait bilgiler ve İnadına Yaşamak full dizi izleme linkini bulabilirsiniz.

İNADINA YAŞAMAK DİZİSİNİN KONUSU:
Zeynep ve Ali, birbirini tanımayan iki yabancıdır. Her ikisi de geçmişte yaşadığı acı olaylar sonucu boşanmış, kendilerine yeni ve yalnız birer hayat kurmuştur. Yıllar sonra geçmişlerinden gelen bir emanet, kaderlerini birleştirirken; onları hayatlarının en zor seçimiyle karşı karşıya bırakır. Emanetin adı Çınar’dır; korunmaya muhtaç dünyalar tatlısı bir oğlan çocuğu… Kimdir bu çocuk? Neden gelmiştir? Kimden korunması gerekmektedir? Tüm cevaplar, unutmaya çalıştıkları geçmişlerinde gizlidir!

Çınar, Ali ve Zeynep’in altı yıl önce boşandıkları eski eşleri Rıdvan ve Asiye’nin çocuğudur. Rıdvan ve Asiye, bulaştıkları beladan kurtulana kadar güvende olması için Çınar’ı, Zeynep ve Ali’ye emanet etmek zorunda kalır. Ardından izlerini kaybettirmek için kaçarken korkunç bir kazada hayatlarını kaybederler.

Artık Zeynep ve Ali’den başka kimsesi kalmamıştır Çınar’ın. Ama ailesiz büyüyen, yapayalnız Zeynep’in küçük bir çocuğa bakacak cesareti yoktur. Ali’nin de geçmişi ve bugünü Zeynep gibi travmalarla doludur. Can yoldaşı Emir’in karısı Sedef, Ali’ye duyduğu yasak aşk yüzünden intihar etmiştir. Karısının ölümünden Ali’yi sorumlu tutan Emir, intikam ateşiyle yanmaktadır. Emir’in "Kimi seversen Azraili olacağım!” yemini hala dün gibi tazeyken, küçük bir çocuğa nasıl kucak açabilir Ali? Onu peşindeki beladan, yeminli intikamdan, Emir’den nasıl koruyabilir? Ama başka seçenek yoktur! Ali de Zeynep de eski eşlerinden gelen emaneti, küçük Çınar’ı mecbur kabul eder. Kaderleri mühürlenen üç yabancı; Ali, Zeynep ve Çınar, hiç beklemedikleri üzere zamanla tek yürek olacak, ama Emir’in yüzyıllık kini de derin uykusundan uyanacaktır. Ali, ya tüm sevdiklerini bu ateşe feda edecek; ya da bu yangını kendi canıyla söndürecektir. Ama peşlerinde olan kişi yalnızca Emir değildir!

Tüm yeminlere, kapatılan defterlere rağmen; hayat kapıyı çaldığında mazeret yoktur. O kapı açıldığında, intikam da girecektir içeri, aşk da…

İNADINA YAŞAMAK DİZİSİNİN OYUNCULARI VE KARAKTELERİ:
ZEYNEP ERDEMLİOĞLU (SANEM ÇELİK): Zırhı, yaşadığı acı dolu yalnızlıklarla çokça bilenmiş; onu bekleyen kaderden korunmak ve bir daha kimseye ait olmamak için ördüğü kalın duvarların ardında, tek başına yaşayan bir kadındır Zeynep.

EMİR ATASOYLU (OKTAY KAYNARCA): İktidar ve ihtişam sahibi bir ailenin, ATASOYLU soyadının tek varisidir Emir. Ali ile yolları, çocuk olmayı geride bırakıp en güçlü olmanın, en güçlü kalmanın acımasız kurallarını öğrendiği gençlik yıllarında kesişmiştir. Kanla değil ama, candan bağlıdırlar birbirlerine. Kardeş değil ama, kardeşten ötedirler. Biri neyse, O’dur diğeri; birinin olan diğerinindir de. Tek şey dışında! Dünyalar güzeli SEDEF...

Ali Ayazlı (Murat Ünalmış): Yetimhanede büyümüş; kimsesizliği, sevgisizliği, yokluğu iliklerinde hissederek hayata 1-0 yenik başlamış.

MERYEM (NİLÜFER AÇIKALIN): Zeynep’in komşusu ve kiracısı, bütün zamanların tek sırdaşı, çıkmazlarda yol göstereni, hüzünlerde moral vereni... Dili nakışlı, eli hamaratlı, yüreği Ana, sözü niyazı ortada; göçmen bir Rumeli kızıdır Meryem. Süslü püslü renkli kıyafetleriyle, dilinde efkar dağıtan türküleriyle, kollarında şıkır şıkır bilezikleriyle arzı endam eden, sözünü meclisten dilini espriden sakınmayan, hoş sohbet neşeli bir kadındır.

ÇINAR (DORUK ÖZERMANOĞLU): Dünyalar tatlısı, zeka küpü bir çocuk Çınar. Onun miladı, babasının hatası. 5 yaşına kadar yaşadığı hayat, evi, ailesi bir anda yok olur. İki yabancıyı birbirine bağlayacak emanettir artık o. Öldü sanılan anne babasının vasiyetidir. Kıbrıs’tan İstanbul’a geldiğinde, çocuk yüreğinin kaldıramayacağı gel-gitleri yaşamaya, büyüklerin bile çekineceği korkularla yüzleşmeye başlar.

İNADINA YAŞAMAK İZLE (1. bölüm full dizi İzle)

İNADINA YAŞAMAK FRAGMAN 1:

İNADINA YAŞAMAK FRAGMAN 2:

İNADINA YAŞAMAK FRAGMAN 3:

İNADINA YAŞAMAK FRAGMAN 4:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.