İBRAHİM ŞAHİN

 İbrahim Şahin
İbrahim Şahin (d. 1962, Amasya, Türkiye), Türk bürokrat.
1986 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Sırasıyla Samsun, Konya, Kars, Bitlis ve Kastamonu’ya bağlı ilçelerde kaymakamlık yaptı, 2001 yılında İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine atandı. Ulaştırma Bakanlığı’nda görev aldı. Bakan Danışmanlığı yaptıktan sonra 2003 yılında PTT Genel Müdürlüğü’ne atandı.

PTT Bank Projesi’nden dolayı "2004 Kaynakları Etkin Kullanma ve Maliyetleri Düşürme Yılı Birincilik Ödül"ne layık görüldü. Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı’na Nisan 2005’te atandı, aynı dönemde Türk Telekomünikasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini de sürdürdü.
Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü’ne atanması 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından iki kez veto edildi. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından aynı kuruma atanmasına ilişkin kararname onaylandı ve bu kararname Resmi Gazete’nin 21 Kasım 2007 sayısında yayımlandı.

İbrahim Şahin ayrıca Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mütevelli Heyet üyesidir.
Evli, bir çocuk babasıdır.
Demirtaş: Bayram'dan Sonra Kendisiyle İlgileneceğim

Demirtaş: Bayram'dan Sonra Kendisiyle İlgileneceğim

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in "TRT'yi hedef alırsa yayını keseceğiz" sözlerine yanıt veren Demirtaş "Bayram'dan sonra kendisiyle ilgileneceğim" dedi.

28.07.2014 11:27
İzmir'de Özerklik Çağrısı

İzmir'de Özerklik Çağrısı

Seçim çalışmalarına dün Aydın ve İzmir'de sürdüren cumhurbaşkanı adaylarından Selahattin Demirtaş, bugün de ilk olarak 301 işçinin hayatını kaybettiği Soma'yı da ziyaret etti.

28.07.2014 00:18
Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş, İzmir'de Stk'larla Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş, İzmir'de Stk'larla Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları için bulunduğu İzmir’de bazı sivil toplum örgütleriyle bir araya geldi.

27.07.2014 23:35
Cumhurbaşkanı Adayı ve Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş -

Cumhurbaşkanı Adayı ve Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş -

Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Yeni yaşam çağrısına yeteri kadar destek bulursak, yeteri kadar destekten kastettiğim de Çankaya koltuğunu kazanacak kadar olması gerekmiyor, kazansak iyi olur tabii ama ille de koltuk kazanacağız hırsıyla bu çalışmayı yönetmeyeceğiz, Türkiye'nin her tarafında yeni yaşam çağrısına bir selam, mesaj duyuyorsak bu bizim için büyük, yeterli bir kazanımdır" dedi.

27.07.2014 22:06
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

HDP: "YSK'nın tüm uyarılarına ve 3 ihlal dosyası kapsamında uyarı cezası almasına karşın, TRT'nin adaylara yönelik eşitsiz ve ayrımcı tutumu devam etmektedir"

27.07.2014 22:01

Hdp: TRT Adayımıza Eşitsiz Davranarak Suç İşliyor

HDP, TRT'nin Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş'a eşitsiz davranarak, suç işlediğini belirterek, "Bütün bu verilerin de gösterdiği üzere, YSK'nın tüm uyarılarına ve 3 ihlal dosyası kapsamında uyarı cezası almasına karşın, TRT'nin adaylara yönelik eşitsiz ve ayrımcı tutumu devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

27.07.2014 21:27
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "Yeni yaşam çağrısına yeteri kadar destek bulursak, yeteri kadar destekten kastettiğim de Çankaya koltuğunu kazanacak kadar olması gerekmiyor, kazansak iyi olur tabii ama ille de koltuk kazanacağız hırsıyla bu çalışmayı yönetmeyeceğiz, Türkiye'nin.

27.07.2014 21:20
Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş; Soma'yı Ziyaret Etti (3)

Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş; Soma'yı Ziyaret Etti (3)

Cumhurbaşkanı ADAYI SELAHATTİN DEMİRTAŞ İKİNCİ KEZ İZMİR'DE İZMİR'DE ÖZERKLİK ÇAĞRISI Cumhurbaşkanı adaylarından Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu İzmir'de, ikinci gün sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

27.07.2014 20:34
RTÜK Üyesi Öztunç'tan TRT Genel Müdürü'ne: TRT Babanın Çiftliği mi?

RTÜK Üyesi Öztunç'tan TRT Genel Müdürü'ne: TRT Babanın Çiftliği mi?

RTÜK Üyesi Ali Öztunç, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'e "TRT babanın çiftliği mi? TRT'yi kendi özel kanalın gibi yönetme densizliğini yapamazsın." diye seslendi.

27.07.2014 19:08
Göksun'da Yolcu Minibüsü Takla Attı: 9 Yaralı

Göksun'da Yolcu Minibüsü Takla Attı: 9 Yaralı

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde, yolcu minibüsünün takla atması sonucu 1'i ağır 9 kişi yaralandı.

21.07.2014 15:45

"Hoşaflık Kayısı" Fiyatları Cep Yakıyor -

"Dünya kayısı başkenti" olarak bilinen Malatya'da mart ayındaki zirai don nedeniyle üretimin düşmesine bağlı olarak perakende satış fiyatı geçen yıla göre yüzde 100 artan "hoşaflık kuru kayısı", kalitesine göre kilogramı 20 ila 30 liradan satılıyor.

20.07.2014 11:38

Hoşaflık Kayısı" Fiyatları Cep Yakıyor

"Dünya kayısı başkenti" olarak bilinen Malatya'da mart ayındaki zirai don nedeniyle üretimin düşmesine bağlı olarak perakende satış fiyatı geçen yıla göre yüzde 100 artan hoşaflık kuru kayısı, kalitesine göre kilogramı 20 ila 30 liradan satılıyor Kayısı ve kuru yemiş satan Kenan Öztürk: "Eskiden hoşaflık kayısı fiyatları 10 ila 15 lira arasında değişiyordu.

20.07.2014 11:18
TRT Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

TRT Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Kilis Belediyesi’nin organize ettiği TRT Kilis Özel Gecesi’nde “Akşam Sefası” Solistleri ve ekibi Kilislilere unutulmaz bir gece yaşattı.

14.07.2014 10:54

CHP'li Tanrıkulu TRT Yayınlarını TBMM Gündemine Taşıdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, "TRT, yayın akışında, cumhurbaşkanı adayları Selahattin Demirtaş ve Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu'nun çalışmalarına ne kadar süre yer vermiştir?

13.07.2014 13:11

TRT'nin Dünya Kupası ile Program Ödemelerini Meclis Gündemine Taşıdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yazılı olarak cevaplaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na soru önergesi verdi.

13.07.2014 11:51
Faili Meçhul Davasında Tarihi İtiraflar

Faili Meçhul Davasında Tarihi İtiraflar

Faili meçhul cinayetlere ilişkin davada Ayhan Çarkın tarihi itiraflarda bulundu. Çarkın, "ellerime kürt kanı bulaşmadı ama üzerime kanları sıçradı" dedi.

12.07.2014 09:24
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava - Pervin Buldan -

Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava - Pervin Buldan -

Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin, Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da arasında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davanın tutuklu tek sanığı olan, eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın'ın tahliyesine ve bütün sanıkların duruşmalardan vareste tutulmalarına karar verildi.

11.07.2014 21:08
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava

Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava

Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin, Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da arasında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davanın tutuklu tek sanığı, eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın'ın tahliyesine ve bütün sanıkların duruşmalardan vareste tutulmalarına karar verildi.

11.07.2014 20:07
Faili Meçhul Cinayetler Davası(3/son): Çarkın Tahliye Edildi, Sanıklar Vareste Tutuldu, Salonda...

Faili Meçhul Cinayetler Davası(3/son): Çarkın Tahliye Edildi, Sanıklar Vareste Tutuldu, Salonda...

Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar'ın da arasında bulunduğu 19 sanığın yargılandığı davanın tek tutuklu sanığı Ayhan Çarkın'ın tahliyesi kararlaştırıldı.

11.07.2014 18:26

Faili Meçhullerde Sanıklar Duruşmalardan Vareste Tutuldu

Türkiye'de 1990’lı yıllarda işlenen 19 faili meçhul cinayet ile ilgili davanın ikinci duruşması sona erdi.

11.07.2014 18:18
Genç Güreşçiler, Dünya Şampiyonasına Kızılcahamam'da Hazırlanıyor

Genç Güreşçiler, Dünya Şampiyonasına Kızılcahamam'da Hazırlanıyor

Türkiye genç erkekler ve kadınlar ile yıldızlar güreş milli takımlarının dünya şampiyonası hazırlık kampı, Kızılcahamam'da devam ediyor.

11.07.2014 14:15

Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava

Sanıklardan eski Özel Harekat Polisi Çarkın: "Bunlar, dönemin cumhurbaşkanının, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının, bakanlığa bağlı İstihbarat ve Özel Harekat Daire Başkanlıklarının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları, bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir" Sanıklardan Nurettin Güven, iddianamede maktul olarak geçen Tarık Ümit'in yurt dışında yaşadığını iddia etti.

11.07.2014 14:01

Faili Meçhul Cinayetler Davası Ayhan Çarkın: Faili Meçhul Cinayetler Dönemin Cumhurbaşkanı Ve...

Eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, savunmasında, "Bu cinayetler dönemin cumhurbaşkanın, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının ve bu bakanlığı bağlı İstihbarat Daire Başkanlığının ve Özel Harekat Daire Başkanlığının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir.

11.07.2014 13:50
CHP'li Tanrıkulu: Bu Yargılama, Geçmişle Hesaplaşmanın Bir Adımı

CHP'li Tanrıkulu: Bu Yargılama, Geçmişle Hesaplaşmanın Bir Adımı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, 1990'lı yıllarda gerçekleşen faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmasının ve sorumluların cezalandırılmasının, Kürt sorununun çözümünde önemli bir mihenk taşı olduğu belirterek, "Bu yargılama 1990'lardaki uygulamaların ve faillerin aklandığı bir süreç olmaması, aksine geçmişle hesaplaşmanın bir adımı olarak neticelenmesini umut ediyoruz" dedi.

11.07.2014 13:29
Faili Meçhuller Davasının Duruşmasına Mehmet Ağar Gelmedi

Faili Meçhuller Davasının Duruşmasına Mehmet Ağar Gelmedi

1990’lı yıllarda işlenen 19 faili meçhul cinayet ile ilgili davanın ikinci duruşması başladı.

11.07.2014 10:59
Smmmo'dan İftar Yemeği

Smmmo'dan İftar Yemeği

Van Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından üyelerine iftar yemeği verildi.

10.07.2014 12:14
Behçet Cantürk'ün Yeğeni: Hakikatları Araştırma Komisyonu Kurulsun

Behçet Cantürk'ün Yeğeni: Hakikatları Araştırma Komisyonu Kurulsun

Türkiye'de 1990'lı yıllarda işlenen 18 faili meçhul cinayetle ilgili açılan davanın yarın yapılacak duruşması öncesi, öldürülen Kürt işadamlarından Behçet Cantürk'ün yeğeni Reşit Cantürk, "Bu davadan bir sonuç çıkacağını sanmıyoruz" dedi.

10.07.2014 11:48
Faili Meçhuller Dosyasına Giren Cinayet Tapeleri

Faili Meçhuller Dosyasına Giren Cinayet Tapeleri

Öldürülen Tarık Ümit ile MİT'çi Mehmet Eymür arasındaki korkunç konuşmaların kaydı, MİT tarafından 19 yıl sonra, yarın görülecek Faili Meçhuller Davası'na gönderildi.

10.07.2014 08:42
Güreşin Prensesleri Dünya Şampiyonası'na Ankara'da Hazırlanıyor

Güreşin Prensesleri Dünya Şampiyonası'na Ankara'da Hazırlanıyor

Mayıs ayında Bulgaristan’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası’nda kalite seviyesi yüksek mücadeleler ortaya koyan Yıldız Kızlar Güreş Milli Takımı, 15-20 Temmuz 2014 tarihleri arasında Slovakya’da organize edilecek Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarını Ankara’da sürdürüyor.

04.07.2014 15:02
Güreş

Güreş

Yıldız Kızlar Güreş Milli Takımı, Dünya Şampiyonası hazırlıklarını Ankara'da sürdürüyor.

04.07.2014 12:23
Ulucami'de Kur'an-I Kerim Ziyafeti

Ulucami'de Kur'an-I Kerim Ziyafeti

Ulucami Ramazan ayında Kur'an aşıkları ile buluşuyor.

02.07.2014 13:19
Ayhan Fidan'dan Vergi Terkini Çağrısı

Ayhan Fidan'dan Vergi Terkini Çağrısı

Vanlı işadamı Ayhan Fidan, Van’ın vergi borçlarının terkini konusunda tüm STK, meslek kuruluşu ve odaları birlikte hareket etmeye çağırdı.

30.06.2014 17:13
Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Bayburt Protokolü, Bayburt Üniversitesi'nin Düzenlediği Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Yeni hizmete giren Bayburt Üniversitesi Sosyal Tesisleri’ndeki Konukevi’nde kamu kurum müdürlerine verilen kahvaltıya Bayburt Valisi Mükerrem Ünlüler, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 22 ve 23. Dönem Ak Parti Milletvekili Fetani Battal, Garnizon Komutanı P.Kur.Alb. M.Nail Yiğit, Adalet Komisyonu Başkanı Gökmen Avcı, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Vali yardımcıları Ali Gökay ve Abdulhamit Karaca, Demirözü Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İsmail Ferhat Özbaş, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Tozlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Zülkarni Özbek, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Adil Arslan, İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin Pala, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Akdeniz, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Başer, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, Kadastro Müdürü Ramazan Bilal Girgin, İl Tapu Müdürü Orhan Köroğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Cem Çoruh, İl Dernekler Müdürü İbrahim Şahin, İl Göç İdaresi Müdür V. Hüsnü Yağmur, İl İdare Kurulu Müdürü Yalçın Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Askerlik Şube Başkanı Per.Binbaşı Engin Gürsoy, DSİ 225. Şube Müdürü Ali Rıza Boğuşlu, Bayburt Kamu Hast.Bir.Gen.Sek. Dr.Hulki Aşır, Baksı Müzesi Kurucusu Prof.Dr. Hüsamettin Koçan, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yalçın Kırmızıoğlu katıldı.

25.06.2014 09:09
Zincirleme Trafik Kazası: 1 Yaralı

Zincirleme Trafik Kazası: 1 Yaralı

Kaza, Kocasinan ilçesi İstasyon mahallesi Kocasinan Bulvarı üzerinde meydana geldi.

24.06.2014 11:24
Zincirleme Trafik Kazası: 1 Yaralı

Zincirleme Trafik Kazası: 1 Yaralı

Kayseri'de meydana gelen zincirleme kazada 52 yaşındaki Gülsen Özçimen yaralandı.

24.06.2014 10:52
TRT Genel Müdüründen Erzurum Valisi Altıparmak'a Ziyaret

TRT Genel Müdüründen Erzurum Valisi Altıparmak'a Ziyaret

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürü İbrahim Şahin, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.

23.06.2014 10:40

Alaeddin Yavaşca'nın Hayatı Belgesel Olacak

Ünlü bestekarı Maçka'daki evinde ziyaret eden TRT Genel Müdürü Şahin, Yavaşca'nın hayatının belgesel yapılması konusunda gerekli talimatları vereceğini bildirdi.

22.06.2014 11:34
Sp Samsun İl Başkanlığına Hasan Bayram Var Yeniden Seçildi

Sp Samsun İl Başkanlığına Hasan Bayram Var Yeniden Seçildi

Saadet Partisi(SP) Samsun İl Başkanlığı'nın olağan genel kurul toplantısında mevcut başkan Hasan Bayram Var, 157 delegeden 100'nün desteğini alarak yeniden başkan seçildi.

21.06.2014 20:29
Mali Müşavirlerden Başkan Hatipoğluna Ziyaret

Mali Müşavirlerden Başkan Hatipoğluna Ziyaret

Mali Müşavirler Hakkari Belediye Eş Başkanı Dilek Hatipoğlu’nu makamında ziyaret etti.

21.06.2014 12:43
Yahya Arıkan: Savaşın Değil, Barışın Muhasebesini Tutmak İstiyoruz

Yahya Arıkan: Savaşın Değil, Barışın Muhasebesini Tutmak İstiyoruz

Hakkari'de yapılan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) odası bölge toplantısına katılan İstanbul SMMM Odası Başkanı Yahya Arıkan, çözüm sürecinin lafta kalmamasını ve hayata geçirilmesini istediklerini söyledi.

20.06.2014 21:33
TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü -

TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü -

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunun (TRT) 50'nci kuruluş yılı dolayısıyla ülkenin en yüksek vericisi Palandöken Dağı'nın doruğundaki Ejder İstasyonu'na tırmanma ve Top Dağı'ndaki Tabyalar mevkisinde fidan dikme etkinliği düzenlendi.

20.06.2014 21:03
TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü

TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Türkiye'nin en yüksek vericisi Palandöken Dağı'nın doruğundaki Ejder İstasyonu'na tırmanma ve fidan dikme etkinliğine katıldı.

20.06.2014 17:23

Yahya Arıkan: Savaşın Değil, Barışın Muhasebesini Tutmak İstiyoruz

Hakkari'de yapılan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) odası bölge toplantısına katılan İstanbul SMMM Odası Başkanı Yahya Arıkan, çözüm sürecinin lafta kalmamasını ve hayata geçirilmesini istediklerini söyledi.

20.06.2014 17:06
Mali Müşavirler Odası Meclis Toplantısı Hakkari'de Yapıldı

Mali Müşavirler Odası Meclis Toplantısı Hakkari'de Yapıldı

Van-Ağrı ve Hakkari Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odasının 17. Oda Meclisi Toplantısı Hakkari'de yapıldı.

20.06.2014 16:29
TRT'den 50. Yıl Yürüyüşü

TRT'den 50. Yıl Yürüyüşü

Bu yıl 50’nci kuruluş yıldönümünü kutlayan TRT, ülke genelinde etkinliklerine devam ediyor.

20.06.2014 16:24
TRT Genel Müdürü Şahin, Vali Altıparmak'ı Ziyaret Etti -

TRT Genel Müdürü Şahin, Vali Altıparmak'ı Ziyaret Etti -

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürü İbrahim Şahin, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.

20.06.2014 15:37
TRT'den 50'nci Yıl Anısına Ejder Zirvesi Tırmanışı

TRT'den 50'nci Yıl Anısına Ejder Zirvesi Tırmanışı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) kuruluşunun 50'nci yılı nedeniyle Türkiye'nin en yüksek vericisi Palandöken Dağı'nın doruğundaki Ejder İstasyonu'na tımanış düzenlendi.

20.06.2014 13:46

TRT'den 50'nci Yıl Anısına Ejder Zirvesi Tırmanışı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) kuruluşunun 50'nci yılı nedeniyle Türkiye'nin en yüksek vericisi Palandöken Dağı'nın doruğundaki Ejder İstasyonu'na tımanış düzenlendi.

20.06.2014 12:48
TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü

TRT'nin 50'nci Kuruluş Yıl Dönümü

TRT Genel Müdürü Şahin: "Palandöken, en yüksek vericilerimizden bir tanesi. Oraya sembolik de olsa yürüyerek çıkacağız"

20.06.2014 12:26

2. Altın Pars Uluslararası Gençlik Kısa Film Festivali

Festivalde dereceye girenler ödüllerini aldı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz: "İnanıyorum ki bu anlamlı proje, ileriki yıllarda Türk sinemasının yeniden doğuşunu simgeleyen bir sembol haline gelecektir"

17.06.2014 21:09