Full Dizi İzle, Huzur Sokağı Son Bölüm İzle, Huzur Sokağı 61. Bölüm İzle, Bilal Şok Oldu!

28 Şubat 2014 17:21

Huzur Sokağı 61. bölümde Feyza'nın durumunu öğrenen Bilal şoke oldu. Huzur Sokağı son bölüm full izleme bağlantısı haberimizdedir. Huzur Sokağı İzle, Huzur Sokağı son bölüm izle.

Full Dizi İzle, Huzur Sokağı Son Bölüm İzle, Huzur Sokağı 61. Bölüm İzle, Bilal Şok Oldu!

ATV'nin ilgiyle izlenen dizilerinden HUZUR SOKAĞI 61. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. 28 Şubat Cuma izleyiciyle buluşan HUZUR SOKAĞI son bölümde Bilal, Feyza'nın durumunu öğrenmesi ile birlikte şoke oldu. Feyza'nın ise Selim ile mücadelesi devam etti. Ancak Selim'in Feyza'dan boşanmaya hiç niyeti yoktu. HUZUR SOKAĞI 61. bölümde Şükran ile Ali en mutlu zamanlarını yaşadılar. Huzur Sokağı 61. bölümü izlemek isteyenler için full izleme bağlantılarını haberimizde paylaştık. "HUZUR SOKAĞI 61. BÖLÜM FULL İZLE" bağlantısını kullanarak dizinin son bölümünü izleyebilirsiniz. Ayrıca HUZUR SOKAĞI son bölüm özeti ve fragmanı da aşağıda yer almaktadır.

HUZUR SOKAĞI 61. BÖLÜM ÖZETİ:

Feyza'nın hamile olduğunu öğrenen Bilal, HUZUR SOKAĞI son bölümde bu beklenmedik haber karşısında şoke oldu. Ne yapacağını, ne düşüneceğini bilemedi. Feyza ise Selim'den HUZUR SOKAĞI 61. bölümde kurtulmaya kararlıydı. Fakat bu hiç de kolay olmadı. Selim, Feyza'dan boşanmamak için bir oyun planladı. HUZUR SOKAĞI son bölümde mahkeme günü geldi, hâkimin kararı merak konusuydu. Diğer taraftan ise Şükran ve Ali nişanlandı. İkisi de hayatlarının en mutlu günlerini yaşamaktaydı.

HUZUR SOKAĞI 61. BÖLÜM FULL İZLE

HUZUR SOKAĞI 61. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.