Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Hıyanet Sarmalı 12. Bölüm Full Video (8 Ocak Çarşamba)

08 Ocak 2014 12:13

Hıyanet Sarmalı son bölüm dün akşam STV'de ekrana geldi. Hıyanet Sarmalı dizisinin 12. bölüm videou haberimizdedir. Hıyanet Sarmalı son bölümü tek parça olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Hıyanet Sarmalı 12. Bölüm Full Video (8 Ocak Çarşamba)

8 Ocak Çarşamba akşamı HIYANET SARMALI dizisinin son bölümünde Ayaz kendini tehlikeli bir durumun içinde buldu.HIYANET SARMALI 12. bölümü kaçıdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız HIYANET SARMALI SON BÖLÜM full, tek parça, HD video aşağıda. 

HIYANET SARMALI 12. BÖLÜM ÖZETİ:
Derin devletin, istihbaratın ve karanlık yüzlerin aydınlatıldığı Hıyanet Sarmalı’nın 12. bölümünde; Ayaz, Haldun’dan yediği darbenin ardından kendini tehlikeli bir maceranın içinde bulur. Ferhat ise Ayaz’ın kardeşi olduğu umuduyla, onu kurtarabilmek için peşinden bir an bile ayrılmaz. Fakat bu tutkusu Ferhat’ın JİTEM içinde deşifre olmasına kadar gider. Kılıç ise kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. Bu olay Kılıç adına kötü bir şey gibi görünse de, aslında Türkiye için karanlıklara açılan bir kapı olacaktır. HIYANET SARMALI, 08 Ocak Çarşamba günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de. 

HIYANET SARMALI 12. BÖLÜM FULL VİDEO:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.