Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Hıyanet Sarmalı 13. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (15 Ocak Çarşamba)

15 Ocak 2014 16:17

Hıyanet Sarmalı 13. bölüm dün akşam STV'de yayınlandı. Hıyanet Sarmalı son bölüm full video haberimizdedir. Hıyanet Sarmalı full, tek parça ve HD video haberimizde.

Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Hıyanet Sarmalı 13. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (15 Ocak Çarşamba)

HIYANET SARMALI İZLE. 15 Ocak Çarşamba akşamı HIYANET SARMALI dizisinin yeni bölümünde Ayaz ölümle karşı karşıyaydı.  HIYANET SARMALI 13. bölümü kaçıdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız 13. bölüm full videosu haberimizdedir. Tek parça olan video ile Hıyanet Sarmalı son bölümü HD kalitesinde kesintiz olarak izleyebilirsiniz.

HIYANET SARMALI 13. BÖLÜM ÖZETİ: 
Kiralık katil tarafından kaçırılan Ayaz, HIYANET SARMALI son bölümde ölümle karşı karşıyadır. Ferhat kafasındaki şüphelerle boğuşmaktan perişan bir haldedir. Üstüne bir de acı bir haber alınca Ayaz’ın öz kardeşi olup olmadığı gerçeğine ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır hale gelir. Ferhat’ın bu haline üzülen Gül ise gerçeğe farklı yollardan ulaşmak ister. Diğer yandan Beyaz ise, HIYANET SARMALI dizisinin yeni bölümünde okulu kurtarabilmek için çareyi büyük bir holdingden bağış almakta görür.

Hıyanet Sarmalı 13. Bölüm Full ve HD Video:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.