Hintçe, Arapça ve İngilizce şarkısı ile Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye'ye Damgasını Vurdu! O Ses Türkiye İzle (O Ses Türkiye Yarışması 11 Kasım Pazartesi)

12 Kasım 2013 10:44

O Ses Türkiye yarışmasında 11 Kasım Pazartesi gecesine ilginç ve renkli kişiliği ile Tuğçe Gendigelen adlı O Ses Türkiye yarışmacısı damga vurdu. O Ses Türkiye izleme linki ve Tuğçe Gendigelen'in O Ses Türkiye performansı haberimizde...

Hintçe, Arapça ve İngilizce şarkısı ile Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye'ye Damgasını Vurdu! O Ses Türkiye İzle (O Ses Türkiye Yarışması 11 Kasım Pazartesi)

Acun Ilıcal'nın fenomen programlarından O Ses Türkiye'nin 11 Kasım tarihinde yayınlanan bölümünde Tuğçe Gendigelen rüzgarı esti. TUĞÇE GENDİGELEN söylediği şarkısında İngilizce, Arapça ve Hintçe ezgilere aynı anda yer verdi. O SES TÜRKİYE'de TUĞÇE GENDİGELEN hem sesi, hem dansı hem de saçları ile izleyenlerin ve de O ses Türkiye jürisinin hayranlığını kazandı.


O Ses Türkiye'de yeni bölümde çok renkli ve ilginç bir yarışmacı ile tanıştılar. Aslen Azerbeycanlı olan Tuğçe Gendigelen,  O Ses Türkiye yarışmasına Eskişehir'den katıldı. Eskişehir'de İngilizce Öğretmenliği eğitimi gören bu renkli kişilik, Tuğçe Gendigelen "Rengarenk" şarkısını Hintçe, Arapça ve İngilizce olmak üzere üç dilde seslendirdi. Konya doğumlu 23 yaşındaki Tuğçe Gendigelen 15 yıl Ankara'da yaşamış. Tuğçe Gendigelen, O SES TÜRKİYE izleyicilerinin ısrarı ve Hadise'nin "Ben geç döndüm göremedim dans mı ediyordu?" demesi üzerine şarkısını bir kez daha söyledi ve O SES TÜRKİYE yarışma salonunu bir kez daha enerjisiyle kendinden geçirdi. Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere yirmiden fazla bestesi bulunan Tuğçe Gendigelen ilk bestesini de 7 yaşında yapmış. Tuğçe Gendigelen'in jüri seçimi sırasındaki diyaloglar izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Tuğçe Gendigelen, O SES TÜRKİYE yarışmasında Ebru Gündeş'in takımına katılmaya karar verdi.


O SES TÜRKİYE İZLE TUĞÇE GENDİGELEN


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.