Tek Parça Medcezir Son Bölüm İzle - Medcezir 21. Bölümde Yaman ile Mira'dan Muhteşem Düet! (7 Şubat Cuma)

08 Şubat 2014 09:07

Medcezir son bölüm full ve tek parça video ve Medcezir son bölümdeki Yaman ile Mira'nın güzel düet videosu haberimizdedir. Medcezir son bölümü kesintisiz olarak direkt haberimizdeki videodan izleyebilirsiniz.

Tek Parça Medcezir Son Bölüm İzle - Medcezir 21. Bölümde Yaman ile Mira'dan Muhteşem Düet! (7 Şubat Cuma)

MEDCEZİR son bölüm ekrana geldi. Medcezir dizisinin son bölümünde Mira ile Yaman'ın arasının eskisi gibi olup olmayacağı meak ediliyordu. MEDCEZİR dizisinin son bölümünde Mira ile Yaman'ın ilişkisinde neler yaşandığını merak ediyorsanız MEDCEZİR SON BÖLÜM full ve tek parça video haberimizin sonunda. İşte MEDCEZİR son bölümden detaylar, Medcezir son bölüm videosu ve Medcezir son bölümden önemli anlar...

MEDCEZİR 21.BÖLÜM YAMAN MİRA DİVANE AŞIK GİBİ DOLANIRIM YOLLARDA:

MEDCEZİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Hale'nin yarattığı tehlike nedeniyle Mira'yı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, Medcezir son bölümed kırgınlıkları bir kenara bıraktı. Mira'nın hayatındaki daha da sağlamlaşmış oldu. Bu arada MEDCEZİR dizisinin son bölümünde dikkatler Hale'nin üzerindedydi. Herkes, Hale'nin kendisine ve Mira'ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun nedenini öğrenmeye çalıştı. Mira ve Orkun, sessizliklerini korudular ancak Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu buldu.

MEDCEZİR son bölümde kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya'ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yarattı. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda, Ender geçmişiyle  yüzleşti. Selim ve Ender'in evliliği ciddi bir sınavdan geçti ve Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanıştı. Bütün soru işaretleri cevaplandığında Selim, MEDCEZİR son bölümde ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kaldı.

Mira'yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman'ın da kalbinin kilidini açtı. Mira'yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü kararttı ve yan eve gizli bir yolculuk yapıp, o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira'ya ispat etti. ,

Tozludere'den gelen haberler, Yaman'ı tekrar bir yol ayrımına getirdi. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman'ın hayatının bütün akışını değiştirmek üzereydi. 

Medcezir 21. bölüm full video:

Medcezir 21. son sahne:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.