Dizi İzle: Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı 13. Bölüm Full ve Tek Parça İzle

10 Şubat 2014 09:24

ATV'nin yeni sezon dizilerinden Bugünün Saraylısı izleyicilerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Bugünün Saraylısı son bölüm videosu haberimizdedir. Aşağıdaki full ve tek parça video ile Bugünün Saraylısı son bölümü kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Dizi İzle: Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı 13. Bölüm Full ve Tek Parça İzle

Ayşen ve Sacaş'ın inişli çıkışlı aşklarının öyküsü BUGÜNÜN SARAYLISI 13. BÖLÜM ile 8 Şubat Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam etti. BUGÜNÜN SARAYLISI dizisinin son bölümünü kaçırdıysanız ya da BUGÜNÜN SARAYLISI 13. bölümü yeniden izlemek istiyorsanız full ve tek parça halinde BUGÜNÜN SARAYLISI haberimizde bulabilirsiniz.. İşte BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümden detaylar...

BUGÜNÜN SARAYLISI 13. BÖLÜMDE OLANLAR: 
Ayşen ve Savaş'ın aşkları BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde büyük bir sınavdan geçti. Ayşen'in Savaş'a güveni her geçen gün azalıyordu ama Savaş, Ayşen'den vazgeçmemeye kararlıydı! Yenilgiyi ve Ayşen karşısında aşağılanmayı hazmedemeyen Neslihan ise BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde intikam yemini etti. Bu Neslihan için artık sadece Savaş'tan intikam almak değil, kırılan ve yerle bir olan gururunu kurtarmanın savaşıydı. Neslihan, Ayşen ve Savaş'ın karşısına hiç tahmin etmeyecekleri bir şekilde çıktı ve onları hiç tahmin etmeyecekleri bir yerden vurdu.

BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde Süreyya'nın krizleri ataklar halinde devam etmekteydi ve tek çare olarak yatırıldığı hastanede Fatih'in hayali ile mücadele ediyordu. Bir yandan Süreyya, diğer yandan Ayşen arasında kalan Fatih ve Savaş'ın dostlukları da sınanmaktaydı. 

BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde Atıf, Feride'nin hamilelik haberi ile bir kez daha hamle yaptı. Başarısızlığa uğrayan Atıf'ın artık atacağı tek bir adım kalmıştı. Atıf'ın hamlesi Ata ve ailesini bir kez daha karşı karşıya getirdi.

Bugünün Saraylısı 13. bölüm Fragmanı:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.