Güneşi Beklerken Yeni Bölümde Neler Olacak? Güneşi Beklerken 19. Bölüm Fragman İzle

09 Kasım 2013 16:26

Güneşi Beklerken 19. Bölüm yarın akşam Kanal D'de. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, Zeynep'i mutlu etmek ve Zeynep'le arayı düzeltmek uğruna başından büyük işlere kalkıyor. Güneşi Beklerken yarın yayınlanacak yeni bölümde Kerem ava giderken avlanıyor. Güneşi Beklerken fragmanları ve konu özeti haberimizde...

Güneşi Beklerken Yeni Bölümde Neler Olacak? Güneşi Beklerken 19. Bölüm Fragman İzle

GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin merakla beklenen 19. bölümü için ilk fragmandan sonra internete özel olarak ikinci fragman da GÜNEŞİ BEKLERKEN takipçileri ile paylaşıldı. Güneşi Beklerken 19. bölüm 1. ve 2. fragman videolarını haberimizden izleyebilirsiniz. GÜNEŞİ BEKLERKEN 19. bölümden ipuçları veren fragmanlardan anlaşılacağı üzere 10 Kasım Pazar günü yayınlanacak GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde seyircileri gerilimli anlar bekliyor.


GÜNEŞİ BEKLERKEN 19. bölümde Sayer Koleji'nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış ve ezeli rakip Aksel'e gereken ders verilmiştir. Fakat bu mutluluk Demet'in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Hatırlanacağı gibi Güneşi Beklerken son bölümde Tülin artık dayanamamış ve Cem'in kafasına şişe ile vurmuştu. Demet, olay mahallinde başka biri olmadığı için Cem'in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir. Güneşi Beklerken 19. bölümde Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca'nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin'in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker. Cem'in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet'in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan'a o gün yaşananları itiraf eder.

Bu arada GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde Zeynep'in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem'in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır. Melis ile Zeynep'in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep'e karşı yumuşar. Güneşi Beklerken 19. bölümde Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem'in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet'i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

Güneşi Beklerken 19. bölümde Cihan Hoca ise Barış'ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış'ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder. Ayrıca Cihan, hem Demet'i hem de Tülin'i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep'in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem'den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN 19. bölüm fragmanları...

GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMANI (19. Bölüm -1):

GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMANI (19. Bölüm İnternete Özel)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.