GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI.

15 Kasım 2013 14:57

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken 20.bölüm detayları. Güneşi Beklerken 20. bölümde olacakları merak edenler için Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanları ve Güneşi Beklerken 20. bölüm özeti paylaşıldı. İşte güneşi Beklerken yeni bölümden detaylar...

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm için 1. 2. ve 3. fragmanlar yayınlandı. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm büyük ilgi çekmiş ve GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm için izleyicileri merak içinde bırakmıştı. GÜNEŞİ BEKLERKEN takipçilerinin meraklı bekleyişi bir nebze olsun azalıyor çünkü Kanal D, GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm için 2 fragmanı yayınladı. İnternete özel olarak yayınlanan GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm 1. fragmanında Keremle Zeynep bir kediyi kurtarırken görülüyor ve ikili arasında hoş bir sahne yaşanıyor. GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm 2. fragmanda ise Gençler arasındaki gergiliğe dair sahnerler yer alıyor. Güneşi Beklerken 3. fragmanda ise Zeynep'in annesinin dava süreci ve cinayetle ilgili sahnelere yer verilmiş. İşte Güneşi Beklerken 20. bölüm tüm fragmanlar ve Güneşi Beklerken 20. bölüm özeti...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM ÖZETİ:

Her şeyden habersiz olan Kerem tetikçinin peşine düşmüştür. Tetikçi de aldığı emri uygulamak üzere harekete geçer. Ufuk, Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider. Ona, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak üzere cinayet ile ilgili bir şüpheliyi takip ettiğini söyler. Tetikçiyi arayan Ahmet çok geç olmadan onu durdurmaya çalışır. Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu bilen Zeynep çok üzgündür ama Zeynep’e hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar erimeye başlar. Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir. GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir. Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde tetikçinin dışında Kerem’i takip eden başka birileri daha vardır. Üstelik onun Barış ile olan gizli yerini de keşfetmişlerdir. Zeynep ise bu süreçte kendisini yalnız bıraktığı için Barış’a kızar ve ikili kavga eder. Melis onları barıştırmak için gizli yerlerinde bir buluşma ayarlar. Kızların önce geldiği yere Barış ve Kerem yerine davetsiz misafirler gelir. Kızların yaşadığı korkuyu gören Kerem çılgına döner. Barış intikam almak istiyorlarsa, acele etmeden planlı yapmaları konusunda onu ikna eder. Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.