Güneşi Beklerken Yeni Bölüm (16. Bölüm) 2. Fragmanını İzle! Güneşi Beklerken Zeynep Kimden Nefret Ediyor?

12 Ekim 2013 16:06

Güneşi Beklerken 16. bölümde Kerem eski haline dönüyor ve epey arıza çıkartıyor. Peki Zeynep kimden nefret ediyor? Zeynep, Kerem'in bu 180 derecelik dönüşünün sebebini bulabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Güneşi Beklerken 2. fragmanı ve Güneşi Beklerken yeni bölümün geniş özeti...

Güneşi Beklerken Yeni Bölüm (16. Bölüm) 2. Fragmanını İzle! Güneşi Beklerken Zeynep Kimden Nefret Ediyor?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. bölüm kurban bayramından sonraki pazar yani 20 Ekim'de ekrana gelecek. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde ZEYNEP'e olan duygularını bastırmakta zorlanan Kerem arkadaşı Barış için ZEYNEP'le olan bağını adeta kopartmıştı. GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. bölümde de eski Kerem geri dönüyor ve ortalığı birbirine katıyor. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. bölüm özeti ve Güneşi Beklerken 16. bölüm 2. fragman....

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. Bölüm Özeti: KEREM, ne pahasına olursa olsun Zeynep'i kendinden uzaklaştırmak durumundadır. Fakat bunu yaparken de en büyük acıyı o çeker. Ortada hiç bir şey yokken KEREM'in bu ters davranışları karşısında ZEYNEP ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur'a anlatır.

Kerem cephesinde bunlar yaşanırken GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. bölümde Barış'ın aklı ise amcasındadır. Ya doğruyu söylüyorsa düşüncesini bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği bulamadan içi rahat etmeyecek olan BARIŞ, ailesinin ölümünü soruşturmaya başlar. Cihan Hoca'ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem ise eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem'in yanındadır. Ancak Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can'ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde Jale'nin tedavisi ile ilgili ise Murat'tan kötü haber gelir. Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin'i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Fakat Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir adım atar. Kerem'in ZEYNEP'in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika'ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için sürpriz olur.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.