Güneşi Beklerken son bölüm youtube'dan iframe olarak izle

21 Ekim 2013 12:24

Güneşi Beklerken 16. bölümde Kerem eski haline dönüyor ve ortalığı karıştırıyor. İşte Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanları ve Güneşi Beklerken son bölüm full dizi izleme bağlantısı

Güneşi Beklerken son bölüm youtube'dan iframe olarak izle

GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm için beklenen gün geldi ve 20 Ekim Pazar akşamı bir haftalık tatilin ardından izleyicilerle buluştu. GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin son bölümde Zeynep'e olan duygularını bastırmakta zorlanan Kerem arkadaşı Barış için Zeynep'le olan bağını adeta kopartmıştı. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde de eski Kerem geri dönüyor ve ortalığı birbirine katıyor. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm özeti, Güneşi Beklerken son bölüm fragmanları ve Güneşi Beklerken son bölüm full dizi izleme bağlantısı aşağıda...


GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM ÖZETİ: Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep'i kendinden uzaklaştırmak durumundadır. Fakat bunu yaparken de en çok acıyı o çeker. Ortada hiç bir şey yokken Kerem'in bu ters davranışları karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur'a anlatır.

Kerem cephesinde bunlar yaşanırken GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Barış'ın aklı ise amcasındadır. Doğruyu söylüyor olma ihtimali bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği ortaya çıkartmadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümüne dair gerçekleri soruşturmaya başlar. Cihan Hoca'ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem ise eski serseri haline geri döner. Bu kararını da ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem'in yanında olur fakat Kerem yeni hedefini söylediğinde iş değişir çünkü Kerem, Can'ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgili bir oyun hazırlamaktadır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde Jale'nin tedavisi ile ilgili ise Murat'tan kötü haber gelir. Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin'i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Fakat Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir adım atar. Kerem'in Zeynep'in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika'ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için sürpriz olur.

Güneşi Beklerken İzle (Güneşi Beklerken 16. Bölüm Full, 20 Ekim Pazar)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 16. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.