17 Kasım Pazar - Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 20. Bölüm Full Dizi İzle

18 Kasım 2013 08:52

Güneşi Beklerken 20.bölüm full izle. Güneşi Beklerken 20. 17 Kasım Pazar akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Güneşi Beklerken 20. bölümde Demet'in mahkemesi vardı. Güneşi Beklerken full dizi izleme linki ve Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanları ile özeti haberimizde...

17 Kasım Pazar - Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 20. Bölüm Full Dizi İzle

GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm 17 Kasım Pazar akşamı Kanal D'de izleyicilerle buluştu. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm büyük ilgi çekmiş ve GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm için izleyicileri merak içinde bırakmıştı. GÜNEŞİ BEKLERKEN takipçilerinin meraklı beklediği son bölümde her şeyden habersiz olan Kerem tetikçinin peşine düşmüştür. Tetikçi de aldığı emri uygulamak üzere harekete geçer. Ufuk, Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider. Ona, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak üzere cinayet ile ilgili bir şüpheliyi takip ettiğini söyler. Tetikçiyi arayan Ahmet çok geç olmadan onu durdurmaya çalışır. Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu bilen Zeynep çok üzgündür ama Zeynep’e hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar erimeye başlar.

GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir. GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜMDE Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir. Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde tetikçinin dışında Kerem’i takip eden başka birileri daha vardır. Üstelik onun Barış ile olan gizli yerini de keşfetmişlerdir. Zeynep ise bu süreçte kendisini yalnız bıraktığı için Barış’a kızar ve ikili kavga eder. Melis onları barıştırmak için gizli yerlerinde bir buluşma ayarlar. Kızların önce geldiği yere Barış ve Kerem yerine davetsiz misafirler gelir. Kızların yaşadığı korkuyu gören Kerem çılgına döner. Barış intikam almak istiyorlarsa, acele etmeden planlı yapmaları konusunda onu ikna eder. Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.

Güneşi Beklerken son bölümü kaçıdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız diziyi internetten izlemek için aşağıdaki "GÜNEŞİ BEKLERKEN İZLE" linkini kullanabilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN İZLE (20. Bölüm Full İzle)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.