Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 17. Bölüm Full İzle - Güneşi Beklerken Dizisini İnternetten Full İzle (27 Ekim Pazar Kanal D)

28 Ekim 2013 14:59

Güneşi Beklerken 17. bölüm yayınlandı. Güneşi Beklerken 17. Bölüm, Güneşi Beklerken hayranlarını yine ekrana kilitledi. Güneşi Beklerken Son Bölümde Kerem, Hafize'nin kovulması için harekete geçer, Güneşi Beklerken Son Bölüm'de Kerem amacına ulaşabildi mi? Güneşi Beklerken 17. bölümü internetten izlemek isterseniz haberimizdeki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısını kullanabilirsiniz. Güneşi Beklerken full dizi izleme bağlantısı haberimizde...

Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 17. Bölüm Full İzle - Güneşi Beklerken Dizisini İnternetten Full İzle (27 Ekim Pazar Kanal D)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM 27 Ekim Pazar günü yani dün akşam Kanal D'de ekrana geldi. Reytinglerin en güçlü dizilerinden biri olan, son zamanların en popüler dizisi GÜNEŞİ BEKLERKEN, internette de en çok aratılan dizilerin başında geliyor. Çoğu zaman yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz GÜNEŞİ BEKLERKEN hayranları bir sonraki bölümde neler olacağını öğrenmek için merakla yeni bölümün özetini ve fragmanlarını arıyorlar. Dün akşam yayımlanan GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. bölümü kaçırdıysanız veya internetten yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısından faydalanabilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. yeni bölümde Kerem, Hafize'nin kovulması için harekete geçer. Bu arada Barış, Nalan'ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşine düşmüştür. Jale tedavi için Amerika'ya gitme kararını verir. Bu karar başta Melda olmak üzere pek çok kimseyi şaşırtır. Zeynep'in ara ara Tayfun Kaptan ile buluşup dertleştiğini öğrenen Cihan bu duruma epey bozulur. Tülin'i yanında tutmakta ısrarcı olan Cem ise defile bahanesi ile Melis'i de işin içine katar ki Tülin, Cem'i kızından uzak durması için ciddi bir şekilde uyarır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. bölümde okulda yemeklerden zehirlenme vakası yaşanır. Olaya Sevim Hanım müdahale etmek zorunda kalır ancak fatura, Hafize'ye kesilmek üzeredir. Annesi okuldan atılırsa Yağmur'un da orada eğitimine devam etmesi mümkün olmayacaktır. Zeynep, Kerem'i durdurmak için harekete geçer. Kerem bir şartla Hafize'nin kalmasını kabul eder ve Zeynep ile Kerem anlaşırlar ancak anlaşmanın şartını yerine getirmek Zeynep için çok zor olacaktır. Bütün okul Zeynep'i konuşmaya başlayınca devreye Barış girer. Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya kalırlar.

Gençlerin cephesinde bunlar yaşanırken GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Jale ise okula vedaya gelir. Onun yerine müdür olarak sürpriz bir isim belirlenmiştir. Okul yönetimindeki bu değişiklik herkes için sürpriz olur. Kerem ise aniden rahatsızlanır. Midesi çok kötü olan ve evde yatak döşek yatan Kerem bunun arkasında Zeynep'in olduğunu düşünür. Yağmur yırttığı elbisenin parasını denkleştiremeyince yanlış bir yola girer. Zeynep, en yakın arkadaşına destek olmaya devam etmekte kararlıdır. Okulda yardıma ihtiyacı olanlar için bir açık arttırma düzenler. Zeynep'in vereceği öpücük de açık artırmadadır. En yüksek fiyatı Kerem verir. Barış ise iyice gerilir. Yağmur'un derdine çare bulan Zeynep, çok mutludur. Fakat Kerem yine yapacağını yapar ve okuldakilere bir film izlettirir. Filmde izledikleri herkesi, özellikle Yağmur'u şok eder. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Güneşi Beklerken İzle (17. Bölüm Full Dizi İzle)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM FRAGMANI:

Güneşi Beklerken 17. Bölüm İnternete Özel Fragman:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM FRAGMANI 2:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM İNTERNETE ÖZEL FRAGMAN 2:

ETİKETLER: Güneşi Beklerken,Güneşi Beklerken Son Bölüm,Güneşi Beklerken Yeni Bölüm,Güneşi Beklerken 17. Bölüm, Güneşi Beklerken Kanal D'de İzle


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.