Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 14. Bölüm Full Dizi İzle (29 Eylül Pazar)

30 Eylül 2013 00:54

Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, Zeynep ve Cihan'ın ilişkisinde pek çok beklenmedik olay yaşanıyor. Zeynep ile Kerem'in yolları sürekli kesişirken Cihan kıskançlık krizine giriyor. Güneşi Beklerken son bölümle ilgili detaylar, fragmanlar ve Güneşi Beklerken son bölüm full izleme linki burada...

Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Güneşi Beklerken 14. Bölüm Full Dizi İzle (29 Eylül Pazar)

GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin son bölümü 29 Eylül Pazar günü yayınlandı. GÜNEŞİ BEKLERKEN'in yine çokça izlenen son bölümünde Demet ile Zeynep'in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Zeynep Cihan'ın davranışlarındaki bu değişikliği garipser. Jale'nin Cihan'a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, iyice öfkelenir. Üstelik Cihan'ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin'in başı sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Kerem'in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. Kardeş gibi yakın iki arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem'e destek olmak isteyen Can, Zeynep'e aşık olduğunu Barış'a itiraf etmesi gerektiğini söyler. Barış ise Kerem'e inat, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için bir sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca'nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem'den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder. Barış'a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep'in istediklerini alır. Kan aldırmaktan korkan Zeynep'e Cihan destek olur hatta o da kan aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmedik bir şekilde gelişir ve ikili okulda kilitli kalır.

Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, Zeynep'ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader yollarını buluşturmaktadır. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır. Bu arada Cihan'ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde Cihan'ın DNA testi yaptırdığını öğrenir. Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep'in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır. Güneşi Beklerken son bölümü kaçırdıysanız veya yenidenizlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli:

Güneşi Beklerken İzle (son Bölüm, Full 29 Eylül Pazar)

Güneşi Beklerken 14. Bölüm 2. Fragman (İnternete Özel):

GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.