Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - 13. Bölüm FULL Dizi İzle (22 Eylül Pazar - Kanal D)

23 Eylül 2013 00:07

Güneşi Beklerken 13. bölüm 22 Eylül Pazar günü yani bu akşam 13. bölümü ile yeni yayın gününe geçiyor. Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep adeta asileşiyor ve çevresindekilere sert tepkiler veriyor. Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanlarına ve dizinin canlı izleme bağlantısına haberimizde izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - 13. Bölüm FULL Dizi İzle (22 Eylül Pazar - Kanal D)

GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm pazar akşamı seyircilerin karşısına çıktı. Kanal D'nin sevilen dizisi GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN 13. BÖLÜMDE Zeynep farklı bir ruh haline bürünüyor. Babasıyla ilgili annesinden cevap alamaması ve yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle Zeynep bir anda değişiyor ve adeta isyan ediyor. Çevresindekilere ters davranmaya başlıyor. Hatta okul kurallarını ihlal ederek saçını pembe renge boyatıyor. Hocalarla da takışınca disiplin kurulana sevk ediliyor. Barış ise Zeynep'in bu asi hali haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemiyor ve bocalıyor. Barış da Kerem'e danışıyor ve Zeynep'i gerçekten anlayan tek kişinin Kerem olduğu görülüyor. Zeynep, Barış'ın öğretmen tavrından daralır kafasını dağıtmak için Kerem ile eğlenmeyi seçer. Kerem ile Zeynep bardan bara geçerek takılırlar ama kafası hala bozuk olan Zeynep her mekanda bir olay çıkartır ve Kerem'e de zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçeklerle onun kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. GÜNEŞİ BEKLERKEN yeni bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz ve dizideki ilişkiler değişecek

GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin son bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler diziyi internetten izlemek için hemen aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısını kullanabilirler. İşte Güneşi Beklerken full izleme linki:
Güneş Beklerken İzle (13. Bölüm Full, 22 Eylül Pazar)
GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.