Güneşi Beklerken Son Bölüm için İnternete Özel Olarak 2. Fragman Yayınlandı! Güneşi Beklerken 17. Bölümde Kerem, Zeynep'in Öpücüğü için Ne Yapıyor?

24 Ekim 2013 10:29

Güneşi Beklerken dizisinin 27 Ekim Pazar günü ekrana gelecek son bölümü için internete özel bir fragman yayınlandı. Güneşi Beklerken son bölümü merak ediyorsanız işte Güneşi Beklerken 17. bölümden kritik bir sahnenin verildiği internete özel fragman.

Güneşi Beklerken Son Bölüm için İnternete Özel Olarak 2. Fragman Yayınlandı! Güneşi Beklerken 17. Bölümde Kerem, Zeynep'in Öpücüğü için Ne Yapıyor?

Kanal D, GÜNEŞİ BEKLERKEN müdavimleri için 27 Ekim Pazar günü yayınlanacak Güneşi Beklerken 17. bölümü için internete özel bir ilk fragman paylaştı. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüme dair ipuçları veren GÜNEŞİ BEKLERKEN fragmanında kritik bir sahne yer alıyor. Yağmur'a yardım amaçlı bir açık artırma yapılıyor ve bu açık artırmada Barış, Zeynep'in arkadaşça bir öpücüğü için ortaya 50 lira koyuyor. Zeynep'ten öpücük almak isteyenler parayı artırırken Kerem aniden ortaya 100 lira koyuyor. Şimdi Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep, Kerem'i öpecek mi?


GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümün internete özel fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca Güneşi Beklerken 17. bölüm için daha detaylı bir tanıtım sunan ilk fragmanı da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM internete özel fragman ve ilk fragmanın bağlantısı...


GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM İNTERNETE ÖZEL FRAGMAN:

Güneşi Beklerken 17. Bölüm İlk Fragmanı İzlemek için Tıkla


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.