Güneşi Beklerken Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Güneşi Beklerken 4. Bölüm'de de heyecan yine dorukta!

18 Temmuz 2013 18:24

Kanal D'nin gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken' aşk kokan bir bölüm ile ekranlara geldi. Zeynep ile Kerem'in yakınlaşması herkesi heyecanlandırdı.

Güneşi Beklerken Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Güneşi Beklerken 4. Bölüm'de de heyecan yine dorukta!

GÜNEŞİ BEKLERKEN'de Lunaparkta mahsur kalan Zeynep'in imdadına kahramanı Barış yetişti. Barış'ın yardımı ile korku tünelinden kurtulan Zeynep bunun hesabını sormak için Kerem'in evine gitti. Kerem ise çizimlerini gönderdiği Galip Tekin'in kendisine mail atmasına ve çizimlerini beğendiğini söylemesine çok sevindi bu sevincini annesi ve babası ile paylaşmak için koştu fakat annesi işlerinden dolayı onunla ilgilenmedi. Babası ise kendisini kapattığı odasından çıkmadı, kapıyı açmadı Kerem'e. Bu duruma çok üzülen ve sinirlenen Kerem tıpkı 14 yıl önce ölen abisi gibi ölmek istedi arabasına atladı.

Evden çıkınca yolda Zeynep yolunu kesti Kerem'in ve zorla arabaya bindi, 'Senin yüzünden ölüyordum, beni dinlemek zorundasın' dedi. Kerem iyice sinirlendi ve orman yolunda hız yapmaya başladı. Yolunda gitmeyen bir şeyler vardı, arabanın frenleri tutmuyordu. Orman yolunda kaza yapan Zeynep ve Kerem gecenin karanlığında yollarını kaybettiler. Üstüne köpekler bunları kovalayınca geceyi bir ağacın başında geçirmek zorunda kaldılar. Yoldan geçen bir arabanın yardımı ile eve dönmeyi başaran Kerem ve Zeynep okula beraber gidince okulda dedikodularda aldı yürüdü.

GÜNEŞİ BEKLERKEN'de Ormanda Zeynep ve Kerem arasındaki buzlar tam erimeye başlamışken bu çıkan dedikodulardan Zeynep Kerem'i sorumlu tuttu ve Kerem'in üzerine yürüdü, Kerem'in özür dilemesi üzerine Zeynep herkesin gözü önünde Kerem'e Tokat attı. Kerem buna çok sinirlendi, araya Barış girdi. Zeynep ağlayarak sınıfına giderken Cihan hoca ile karşılaştı.

Cihan Hoca'nın Zeynep ile ilgilenmesi ve Zeynep'in geceyi Kerem ile geçirmiş olmasına sinirlenen Melis, Zeynep'in annesini arayarak Zeynep'in dün gece kendisinde kalmadığını söyledi. Cihan, Kerem'i bu sefer çok sert bir dil ile uyardı Zeynep'ten özür dilemesini ve gerçekleri herkese anlatmasını istedi.

Diğer yandan Demet'in acıları gün yüzüne çıkmaya başladı. Cihan ise bulduğu cüzdanın Demet'e ait olduğundan emin artık.

GÜNEŞİ BEKLERKEN heyecan dolu yepyeni 4. Bölümü ile 23 Temmuz Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.