GÜNEŞİ BEKLERKEN 20.BÖLÜM FRAGMANI İZLE. GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI.

13 Kasım 2013 14:22

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in 20.bölümü ilk fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanında Kerem sevimli bir yavru kediyi kurtarıyor. Güneşi Beklerken 20. bölümde Zeynep ile Kerem'in arası düzeliyor mu? Kanal D Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanını internete özel olarak paylaştı.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20.BÖLÜM FRAGMANI İZLE. GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM FRAGMANI yayınlandı. GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm büyük ilgi çekmiş ve GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm için izleyicileri merak içinde bırakmıştı. Kanal D Güneşi Beklerken 20. bölüm için ilk fragmanı yayınladı. İnternete özel olarak yayınlanan GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm fragmanında Keremle Zeynep bir kediyi kurtarırken görülüyor ve ikili arasında hoş bir sahne yaşanıyor. Zeyker hayranlarının hoşuna gidecek GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM FRAGMANI:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 19. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Sayer Koleji'nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış ve ezeli rakip Aksel'e gereken ders verilmiştir. Fakat bu mutluluk Demet'in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Hatırlanacağı gibi GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde  Tülin artık dayanamamış ve Cem'in kafasına şişe ile vurmuştu. Demet, olay mahallinde başka biri olmadığı için Cem'in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir. Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca'nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin'in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker. Cem'in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet'in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan'a o gün yaşananları itiraf eder.

Bu arada GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Zeynep'in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem'in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır. Melis ile Zeynep'in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep'e karşı yumuşar. Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem'in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet'i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

Cihan Hoca ise Barış'ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış'ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder. Ayrıca Cihan, hem Demet'i hem de Tülin'i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep'in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem'den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölüm full dizi izleme linki:

Güneşi Beklerken İzle (19. Bölüm, Full Dizi İzle)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.