Güneş Beklerken İzle Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle Güneşi Beklerken 17. Bölüm İzle

29 Ekim 2013 11:09

Güneşi Beklerken son bölüm izle. Güneşi Beklerken 17. bölümde kerem'in hedefinde Yağmur'un annesi var. Güneşi Beklerken izle. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem ile Barış karşı karşıya! Güneşi Beklerken Full İzle Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep Kerem'i Öpecek mi?

Güneş Beklerken İzle Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle Güneşi Beklerken 17. Bölüm İzle

Güneşi Beklerken izle. Güneşi Beklerken son bölüm izle. Güneşi Beklerken full izleme bağlantısı haberin sonunda. Güneşi Beklerken son bölümü full izle. Gerek gençlerin gerekse de yetişkinlerin ilgiyle izlediği Güneşi Beklerken 17. bölüm 27 Ekim Pazar Kanal D'de ekrana geldi. Reytinglerin en güçlü dizilerinden biri olan, son zamanların en ses getiren dizisi Güneşi Beklerken, internette de en çok aratılan dizilerin başında geliyor. Çoğu zaman yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz Güneşi Beklerken hayranları bir sonraki bölümde neler olacağını öğrenmek için merakla yeni bölümün özetini ve fragmanlarını arıyorlar. 27 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Güneşi Beklerken 17. bölümü kaçırdıysanız veya internetten yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısından faydalanabilirsiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. yeni bölümde Kerem, Hafize'nin kovulması için harekete geçer. Bu arada Barış, Nalan'ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşine düşmüştür. Jale tedavi olmak için Amerika'ya gitme kararını verir. Bu karar önce Melda olmak üzere pek çok kişiyi şaşırtır. Zeynep'in kimi zaman Tayfun Kaptan ile buluşup dertleştiğini öğrenen Cihan bu duruma epey bozulur. Tülin'i yanında tutmakta ısrarcı olan Cem ise defile bahanesi ile Melis'i de işin içine katar ki Tülin, Cem'i kızından uzak durması için ciddi bir şekilde uyarır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. bölümde okulda yemeklerden zehirlenme vakası yaşanır. Olaya Sevim Hanım müdahale etmek zorunda kalır ancak fatura, Hafize'ye kesilmek üzeredir. Annesi okuldan atılırsa Yağmur'un da orada eğitimine devam etmesi mümkün olmayacaktır. Zeynep, Kerem'i durdurmak için harekete geçer. Kerem bir şartla Hafize'nin kalmasını kabul eder ve Zeynep ile Kerem anlaşırlar ancak anlaşmanın şartını yerine getirmek Zeynep için çok zor olacaktır. Bütün okul Zeynep'i konuşmaya başlayınca devreye Barış girer. Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya kalırlar.

Gençlerin hayatlarında bunlar yaşanırken GÜNEŞİ BEKLERKEN son bölümde Jale ise okula vedaya gelir. Onun yerine müdür olarak sürpriz bir isim belirlenmiştir. Okul yönetimindeki bu değişiklik herkes için sürpriz olur. Kerem ise aniden rahatsızlanır. Midesi çok kötü olan ve evde yatak döşek yatan Kerem bunun arkasında Zeynep'in olduğunu düşünür. Yağmur yırttığı elbisenin parasını denkleştiremeyince yanlış bir yola girer. Zeynep, en yakın arkadaşına destek olmaya devam etmekte kararlıdır. Okulda yardıma ihtiyacı olanlar için bir açık arttırma düzenler. Zeynep'in vereceği öpücük de açık artırmaya çıkar. En yüksek fiyatı Kerem verir. Barış ise iyice gerilir. Yağmur'un derdine çare bulan Zeynep, çok mutludur. Fakat Kerem yine yapacağını yapar ve okuldakilere bir film izlettirir. Filmde izledikleri herkesi, özellikle Yağmur'u şok eder. İşte GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Güneşi Beklerken İzle (17. Bölüm Full Dizi İzle)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM FRAGMANI:

Güneşi Beklerken 17. Bölüm İnternete Özel Fragman:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM FRAGMANI 2:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 17. BÖLÜM İNTERNETE ÖZEL FRAGMAN 2:

Etiketler: Güneşi Beklerken,Güneşi Beklerken Son Bölüm,Güneşi Beklerken Yeni Bölüm,Güneşi Beklerken Kanal D'de İzle


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.