Güldür Güldür İzle, Güldür Güldür Yılbaşı Özel Show TV'de (31 Aralık Salı 2013)

30 Aralık 2013 14:37

Show TV'nin sevilen komedi tiyatro programı Güldür Güldür yarın da Yılbaşı özel programı ile 16:30'da izleyicilerle buluşacak. Güldür Güldür Yılbaşı izle...

Güldür Güldür İzle, Güldür Güldür Yılbaşı Özel Show TV'de (31 Aralık Salı 2013)

Normalde çarşambaları ekrana gelen komedi programı GÜLDÜR GÜLDÜR yarın (31 Aralık Salı 2013) yılbaşı özel programı ile ekrana gelecek. GÜLDÜR GÜLDÜR YILBAŞI ÖZEL BÖLÜM sat 16.30'da yayınlanacak. Aşağıda paylaştığımız "GÜLDÜR GÜLDÜR İZLE" link ile yayın saatinde programı internetten izleyebilirsiniz.

Skeçleriyle seyircileri kahkahalara boğan GÜLDÜR GÜLDÜR programının oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu, meltem Yılmazkaya, Yavuzhan Doğan, Dilşah Demir, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor.

Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir akış açısı ile yaklaşan GÜLDÜR GÜLDÜR, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriliyor.

GÜLDÜR GÜLDÜR İZLE (Yılbaşı Özel Programı canlı izle, 31 Aralık Salı Saat. 16.30)

GÜLDÜR GÜLDÜR YILBAŞI ÖZEL BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.