Güldür Güldür İzle, Güldür Güldür 14. Yeni Bölüm Tüm Skeçler (28 Ocak Salı)

28 Ocak 2014 15:50

Sevilen komedi tiyatro programı Güldür Güldür dün akşam Show TV'de yayınlandı. Güldür Güldür yeni bölümün komik skeçlerine haberimizden erişebilirsiniz.

Güldür Güldür İzle, Güldür Güldür 14. Yeni Bölüm Tüm Skeçler (28 Ocak Salı)

Komedi programı GÜLDÜR GÜLDÜR 28 Ocak Salı akşamı yeni bölümü ile Show TV'de ekrana geldi. (28 Ocak Salı 2014). Abdurrahin Albayrak'ın konuk olduğu GÜLDÜR GÜLDÜR 14. bölüm izleyicileri kahkahalara boğdu. Aşağıda paylaştığımız "GÜLDÜR GÜLDÜR İZLE" linki ile GÜLDÜR GÜLDÜR programının skeç videolarına erişebilirsiniz. 

Polis olan Bilal yakaladığı hırsız Mustafa'yı eve getirirse ne olur? Bilal'in hakim olan annesi Yeter ve avukat babası İbrahim, Mustafa'nın yargılanmasını evde yapabilecek mi? NASA'da çalışan Türk bilim adamları İbrahim ve Bahadır hangi icatların peşindeler? Yanlışlıkla klonlanma düğmesine basan İsmail'in klonu gerçekten  Soner Sarıkabadayı mı? Fakir ve Doğulu bir ailenin oğlu olan Bilal, zengin ve elit aile kızı Dilek'i severse neler yaşanır? Birbirlerine benzemeyen bu iki aile karşılaşınca neler yaşanacaktır? GÜLDÜR GÜLDÜR yeni bölümde Abdülrahim Albayrak'ın sahnede işi ne? Ekranların en sevilen sağlık programı Hekimim'de neler oluyor? Kalp cerrahı Bilal ve Beyin cerrahı İbrahim programa hasta olarak gelen Burcu Aga'nın sorununu çözebilecek mi? Burcu'nun sorunu kalbinde mi yoksa beyninde mi?  

GÜLDÜR GÜLDÜR İZLE (skeç izle) 

GÜLDÜR GÜLDÜR 14. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.