Gaziantep Büyükşehirli Muhammet Reis 3 Takımla da Süper Lig'de Oynayamadım

Gaziantep Büyükşehirli Muhammet Reis 3 takımla da Süper Lig'de oynayamadımTürkiye 1'inci Lig takımı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammet Reis, Türkiye 1'inci Ligi'nde şampiyonluk yaşadığım 3 takımda da Süper Lig'e oynayamadım dedi.

Gaziantep Büyükşehirli Muhammet Reis 3 Takımla da Süper Lig'de Oynayamadım

Gaziantep Büyükşehirli Muhammet Reis 3 takımla da Süper Lig'de oynayamadım

Türkiye 1'inci Lig takımı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammet Reis, Türkiye 1'inci Ligi'nde şampiyonluk yaşadığım 3 takımda da Süper Lig'e oynayamadım dedi.

GOLLERİYLE DESTEK VERDİ

Muhammet Reis, 2011 yılında anlaştığı Balıkesirspor'da 3 sezon forma giydi. Balıkesirspor'a 89 maçta 37 gol kazandıran Muhamet Reis, 2013-2014 sezonunu 2'ncilikle bitirip Süper Lig'e çıkan takımından ayrıldı.

Sonraki 2 sezon Osmanlıspor'da forma giyen Muhamet Reis, 32 maçta 15 gol attı ve 2'nci olup Süper Lig'e yükselen takımından ayrıldı. Ardından forma giydiği Kardemir Karabükspor'da geçen sene 27 karşılaşmada 5 gol atan Muhammet Reis, takımıyla beraber ligi 2'ncilikle bitirip Süper Lig'e çıktı.

Muhammet Reis, Süper Lig'e yükselen 3'üncü takım olan Kardemir Karabükspor'dan ayrıldı, 30 Haziran'da yine Türkiye 1'inci Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'la 1 yıllık sözleşme imzaladı.

ÖZEL SEBEBİ YOK

Muhammet Reis, 1'inci Lig'den, Süper Lig'e yükselen 3 takımla ayrılmanın özel bir sebebinin bulunmadığını, tamamen tesadüf olduğunu söyledi. Ayrılış sebepleri konusunda bilgi veren Muhamet Reis, şöyle dedi

Takımlardan ayrılmamın özel bir nedeni yok. Balıkesirspor'da başkanla anlaşamadığım için ayrıldım. Osmanlıspor'da öyle bir niyetim yoktu. Ama teknik sorumlu Mustafa Reşit Akçay'ın talimatıyla ayrıldım. Düşünmediğinden dolayı ayrıldım. Karabükspor'da da baktığımızda ben kendi adıma özeleştirimi yaptığımda, diğer Balıkesirspor ve Osmanlıspor takımlarındaki gibi bir performans sergileyemedim. Bunu ben başkanımıza söyledim, başkanımız da bana söyledi. Dediğim gibi özeleştirimi yaptım. Orada belki performans anlamına çok bir şey katamadığımdan dolayı düşünülmedim galiba. Öyle düşünüyorum. O yüzden dolayı da Karabük'ten ayrıldım.

Gaziantep'e de şampiyonluk yaşamak için geldiğini ifade eden Muhammet Reis, 31 Mayıs'a kadar sözleşmesinin bulunduğunu hatırlattı. Muhammet Reis, son olarak şunları söyledi

Çoğu arkadaşlarımın da öyle olduğunu düşünüyorum. Takıma baktığınız zaman çoğu oyuncu şampiyonluk tatmış arkadaşlar. Öyle bir kadro kuruldu. İnşallah sene sonu burayı da Süper Lig'e çıkarırız. 1 sene sözleşmem var. Nasip diyelim o zaman şartlar ne oluyor bilemeyiz.


sponsored ads