Fox TV'den Açıklama Sana Bir Sır Vereceğim Bitiyor Mu? + Sana Bir Sır Vereceğim 18. Bölüm Videosu

19 Kasım 2013 14:42

Sana Bir Sır Vereceğim 18. Bölüm, 17 Kasım Pazar akşamı Fox TV'de ekrana geldi. Sana Bir Sır 18. bölümün tamamına haberimizden erişebilirsiniz. Ayrıca Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin bitip bitmeyeceğine dair Fox TV'nin açıklaması da haberimizdedir...

Haber: Fox TV'den Açıklama Sana Bir Sır Vereceğim Bitiyor Mu? + Sana Bir Sır Vereceğim 18. Bölüm Videosu

Son günlerde internette, sosyal ağlarda ekranların popüler dizisi Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin biteceğine dair yorumlar yapılıyor. Özellikle Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin süresinin kısaltılması sonrası yorumların arttığı ve hatta haber sitelerine taşındığı görüldü. FOX TV de Sana Bir Sır Vereceğim hakkında çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

"FOX'un sevilen dizisi 'Sana Bir Sır Vereceğim' geçtiğimiz haftalarda 65 dakikaya indirilmiştir. Bu gelişmeyi takiben çeşitli mecralarda dizinin yayından kalkacağına ilişkin değerlendirmeler yapılmıştır. FOX adına 'Sana Bir Sır Vereceğim' izleyicilerine, bu değerlendirmelerin asılsız olduğunu ve 'Sana Bir Sır Vereceğim'in her zamanki günü ve saatinde FOX ekranlarında olacağını siz değerli basın mensuplarının aracılığıyla iletmek isteriz. Sana Bir Sır Vereceğim, her Pazar 19.30'da yepyeni bölümleriyle FOX ekranlarında olacak."

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 18. bölümü de 17 Kasım Pazar akşamı yayınlandı. Sana Bir Sır Verececeğim son bölümde Aylin kıskançlık krizine kapılıyor. Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Duru ve Tilki'yi birlikte gören Aylin, Tilki'nin onu aldattığı kanısına varır. Tilki'nin yalan söylemesi üzerine de Duru'yla yüzleşmeye karar verir. Aylin'in Duru'dan aldığı cevap her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir.

Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde aile ekonomik olarak zor zamanlar geçirmektedir. Giderleri karşılamakta zorlanan Mehmet karısının yüzüğünü satmak zorunda kalır. Bunu öğrenen Esra, Mehmet'in yaşadığı bu zor durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Büyük Abi'nin emriyle, Meltem ve Levent, parti hazırlıklarına başlar. Bu büyük planın parçası olan Savaş, Tilki'yle arasındaki buzları eritip, onu partiye gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Tilki gitmemekte kararlıdır. Aylin ise Tilki'yi kıskandırmak için partiye gidecektir. Buna rağmen Tilki'nin partiye gitmemesi Büyük Abi'nin planını zora sokacaktır.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin son bölümünü internetten izlemek için aşağıdaki "Sana Bir Sır Vereceğim İzle" linkini kullanabilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim İzle (18 bölüm full dizi izle) 

Sana Bir Sır Vereceğim 18 Bölüm Fragmanı:

Sana Bir Sır Vereceğim 17-1. Bölüm 2. Fragmanı: