Fenerbahçe Beşiktaş özeti - HD 30 Kasım Tamamı FB-BJK geniş özet maç golleri izle

01 Aralık 2013 14:35

Fenerbahçe Beşiktaş maçında nefesler kesildi. Kadıköy'de futbol adına herşey vardı. Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti ve golleri burada. HD kalite FB BJK maçı özeti izle. Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde gol yağmuru. Fenerbahçe Beşiktaş maçının özeti ve FB BJK maçının birbirinden güzel gollerini izlemek için linke tıklamanız yeterli. Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti ve Fenerbahçe Beşiktaş maçı detayları.

Fenerbahçe Beşiktaş özeti - HD 30 Kasım Tamamı FB-BJK geniş özet maç golleri izle

Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti izle - Fenerbahçe maçı golleri izle Fenerbahçe Beşiktaş maçı tartışmalı pozisyonları ve Fenerbahçe Beşiktaş maçı geniş özeti izle.  30 Kasım Cumartesi akşamı oynanan Fenerbahçe Beşiktaş maçı uzun yıllar konuşulacak bir mücadeleye sahne oldu. Futbol severler Fenerbahçe Beşiktaş maçının ilk yarısında tam 5 gol ve 1 Kırmızı kart gördü. Fenerbahçe Beşiktaş maçının ilk yarısı 3-2 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile sona erdi. Fenerbahçe Beşiktaş maçı inanılmaz bir 45 dakikaya sahne oldu. Fenerbahçe'de Raul Meireles 34.dakikada kırmızı kart gördü. 2. 45 dakika Fenerbahçe'nin yoğun atakları ile başladı. Ancaak Beşiktaş'ın başarılı file bekçisi Tolga Zengin Fenerbahçe ataklarında kalesinde adeta devleşti. 2. 45 dakikanın daha ilk dakikalarında Mehmet Topal'ın sağ çaprazdan kaleye gönderdiği sert şutu ve Bruno Alves'in serbest vuruşunda başarılı kurtarışlar yapan Tolga Zengin Beşiktaş'ın şüphesiz en etkili isimlerindendi. Karşılaşmanın 2.yarısında Beşiktaş'ta Necip'te 2. sarı karttan kırmızı kartla oyun dışında kalınca Fenerbahçe'de Beşiktaş'ta karşılaşmayı 10 kişi sürdürdü.

Son yılların en heyecanlı derbilerinden birine sahne olan Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti ve gollerini izlemek için HD kalite Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti ve Fenerbahçe Beşiktaş maçı golleri izleme bağlantıları haberimizde paylaşılmıştır. 30.11.2013 Fenerbahçe Beşiktaş maçı. Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti izle - Fenerbahçe Beşiktaş maçı golleri izle - Fenerbahçe Beşiktaş maçı geniş özeti izleFenerbahçe Beşiktaş maçı tartışmalı pozisyonları izle - Fenerbahçe Beşiktaş maçı perde arkası - Fenerbahçe Beşiktaş maçı detayları başlıkları altında aradığınız haberlerin detayları burada. Fenerbahçe Beşiktaş maçı özeti ve Fenerbahçe Beşiktaş maçı gollerini izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde mevcut. Fenerbahçe Beşiktaş maçı özetini ve Fenerbahçe Beşiktaş maçı gollerini izlemek için ilili bağlantılara tıklamanız yeterli. Spor Toto Süper Lig'in 13.haftasında Fenerbahçe ve Beşiktaş karşı karşıya geldi. Bu dev derbinin özeti ve golleri haberimizde.

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Özeti için Tıklayın

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Özet

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Golleri için Tıklayın.

Fenerbahçe Beşiktaş maçı Goller