Fatih Mehmet Erkoç Kimdir? Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç Kimdir?

26 Kasım 2013 10:28

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugünkü grup toplantısında bazı büyükşehir ve belediye başkan adaylarını açıklayacağı duyurulmuştu. Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Fatih Mehmet Erkoç'un ismi anılıyor. Fatih Mehmet Erkoç Kimdir?

Fatih Mehmet Erkoç Kimdir? Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç Kimdir?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugünkü grup toplantısında bazı büyükşehir ve belediye başkan adaylarını açıklayacağı duyurulmuştu. Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak FATİH MEHMET ERKOÇ'un ismi anılıyor. FATİH MEHMET ERKOÇ Kimdir?

FATİH MEHMET ERKOÇ 01.05.1974 tarihinde K.Maraş’ın Türkoğlu İlçe’sinde doğdu. FATİH MEHMET ERKOÇ, öğrenimine Kahramanmaraş Merkez Üngüt Mahallesi İlköğretim Okulunda başlayarak sırasıyla Ortaokulu, İbrahim Çalık Lisesinden mezun olarak,1992-1993 Eğitim, Öğretim Yılında eğitime başladığı, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, makine bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Kahramanmaraş Merkez’de Serbest mühendislik, müşavirlik bürosu açarak iş hayatına atıldı, halen bu işle meşgul olmakta. FATİH MEHMET ERKOÇ, aynı zamanda Niğde Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde masterını tamamladı. 2001 yılı Aralık ayında AK PARTİ Kahramanmaraş Merkez İlçe teşkilatının kurulması ile yönetim kurulu üyesi ve ardından Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. 3 Mayıs 2003 tarihinde yapılan Kahramanmaraş Merkez İlçe 1.Olağan Kongresinde Merkez İlçe Başkanı seçildi. FATİH MEHMET ERKOÇ, Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanlığı görevini 19 Ekim 2008 tarihine kadar sürdürdü. Merkez ilçe 3. olağan kongresinde yeniden aday olmayan FATİH MEHMET ERKOÇ, 21 Haziran 2009 tarihinde yapılan AK Parti Kahramanmaraş 3.Olağan İl Kongresinde İl Başkanı seçildi. AK Parti 1. 2. ve 3 üncü büyük kongrelerinde delege olarak görev yaptı. FATİH MEHMET ERKOÇ, evli.

 


Haberle İlgili Yorumlar


CUMA KABAK: başkanımız hayırlı uğurlu olsun maraş a inşallah kazanırız bizim de uzaktan niye tarafından akraba mız oluyor muş tanışma fırsatı bulurum inşallah

MUSATAFA: güzelim maraşımıza vasıfsız kapasitesiz biri tekrar geliyor. fısfıs ismailimiz hayırlı olsun..

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.