Fatih Harbiye İzle - Fatih Harbiye 9. Bölüm Full İzle (Fox TV)

03 Kasım 2013 01:08

Fatih Harbiye dizisi 9. bölüm dün akşam Fox TV'de ekrana geldi. Fatih Harbiye dizisinin yeni bölümünde davet gecesinde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Fatih Harbiye dizisini full izleme bağlantısı haberimizde...

Fatih Harbiye İzle - Fatih Harbiye 9. Bölüm Full İzle (Fox TV)

FATİH HARBİYE 9. BÖLÜM dün akşam Fox Tv'de ekrana geldi. FATİH HARBİYE yeni bölümde Şinasi, davet gecesini Neriman ile her şeye yeniden başlamak için güzel bir adım olarak görmüştür. Fakat davette Macit ile karşı karşıya kalması, gecenin hiç de Şinasi'nin planlandığı gibi gitmeyeceğinin habercisidir. Neriman, Macit'le geçmişte yaşadıkları o geceyi unutma çabası içindeyken, Macit sürekli kendini Neriman'a hatırlatır. Macit'in çabalarının nasıl sonuçlanacağı ise tamamen merak konusu olacağa benziyor. Pelin, fırtına öncesi sessizliğini korurken Macit'in itirafı, fırtınayı başlatan ilk rüzgar olacak gibi.

FATİH HARBİYE DİZİSİNİ internetten izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. Fox TV dizi izleme web sayfasında yayınlandıktan sonra FATİH HARBİYE FULL İZLE" bağlantısına tıklayarak diziyi internetten full olarka izleyebilirsiniz.

Fatih Harbiye Full İzle (9. Bölüm Full Dizi İzle)

FATİH HARBİYE 9. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.