Fatih Harbiye İzle, Fatih Harbiye Son Bölüm izle, Fatih Harbiye 18. Bölümden Detaylar (4 Ocak Cumartesi, Show TV)

04 Ocak 2014 17:12

Fatih Harbiye dizisi izleyicilerin karşısına dün 18. bölümü ile değil kolaj bölüm ile çıktı. Fatih Harbiye kolaj bölümden ve Fatih Harbiye 18. bölüm fragmanı ve özetine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Fatih Harbiye İzle, Fatih Harbiye Son Bölüm izle, Fatih Harbiye 18. Bölümden Detaylar (4 Ocak Cumartesi, Show TV)

FATİH HARBİYE DİZİSİ 4 Ocak Cumartesi akşamı yeni bir bölümle değil özel kolaj bölümü ile ekrana geldi. Normalde 4 Ocak Cumartesi akşamı FATİH HARBİYE 18. bölümün yayınlanması bekleniyordu. FATİH HARBİYE 18. BÖLÜM 11 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanacak. Fatih Harbiye yeni bölümden önce son bölümleri bir kez daha izleyebilirsiniz. Bunun için haberin sonundaki "FATİH HARBİYE İZLE" linkini kullanabilirsiniz. Fatih Harbiye 18. bölümle ilgili detaylı bilgiler için de hemen alttaki linke tıklamanız yeterli.

FATİH HARBİYE 18. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLA

FATİH HARBİYE SON BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI: 
Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır. Şinasi’yi üzmekten korkan Neriman, kendi vicdanını rahatlatacak bir sebep bulur. Babasının rest çekmesi ile kendini mutsuz hisseden Macit, soluğu Neriman’ın yanında alır. Birlikte bir gün geçirmek isteyen Macit’in teklifi üzerine Neriman’ın vereceği cevap merak edilirken Fatih, yine beklenmeyen bir misafir ile altüst olur... 

Neriman ve Faiz bey, davetsiz gelen misafir karşısında şaşkınlıklarını gizleyemez. Selim Bey’in ziyaretinin sebebini öğrenen Neriman’ın vereceği tepki ise merak konusudur. Neriman’ın yokluğu Şinasi’ye ilham kaynağı olurken, Macit, babasına rağmen Neriman’a olan aşkını yaşamaya kararlıdır. Uzun uğraşlar sonucu Şahika ile ilgili amacına ulaşan Cihan’ın heyecandan içi içine sığmazken kabusa dönen gecede Cihan için uzatılan yardım eli herkesi şaşkına çevirir... 

FATİH HARBİYE İZLE (son bölüm full dizi izle) 
 
Fatih Harbiye 17. Bölüm Fragmanı:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.