Fatih Harbiye 11. Bölüm Full İzle + Fatih Harbiye 12. Bölüm Fragmanı İzle

17 Kasım 2013 11:30

Fatih Harbiye dizisinin 11. bölümü 16 Kasım Cumartesi Fox Tv'de ekrana geldi. Fatih Harbiye 11. bölümde büyük hesaplaşma sonrası neler yaşandı görebilirsiniz. göreceğiz. İşte Fatih Harbiye 11. bölüm full dizi izleme linki ve Fatih Harbiye 12. bölüm fragmanı...

Fatih Harbiye 11. Bölüm Full İzle + Fatih Harbiye 12. Bölüm Fragmanı İzle

Fox TV'nin popüler yeni dizisi Fatih Harbiye 11. bölümü 16 Kasım Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Fatih Harbiye son bölümünde büyük hesaplaşma sonrası Neriman, Macit ve Şinasi arasında sert rüzgarlar esmeye başlar. Neriman, artık bir tercih yapmak zorundadır. 
 
Fatih Harbiye son bölümde her şey gün yüzüne çıkıyor. Pelin'le oynadıkları oyuna bir son vermek isteyen Onur, Macit ile arkadaşlığını kurtarabilecek mi? Şahika, çevirdiği entrikalara devam ederken, sırlarının bir kısmını da olsa herkese açıklamak zorunda kalacak gibi. Şinasi için hiç de tahmin etmediği bir fırsat ayağına kadar gelir, Neriman'da ideallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Hayallerine kavuşacağı ümidi ile yola çıkan Neriman, karşılaşacağı sürpriz ile şaşkına döner. 
 
Fatih Harbiye son bölümü kaçırdıysanız internetten izlemek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Ayrıca 23 Kasım Cumartesi yayınlanacak Fatih Harbiye 12. bölüm fragmanını da aşağıda paylaştık.
 
Fatih Harbiye İzle (11. bölüm full dizi izle) 
 
Fatih Harbiye 12. Bölüm Fragmanı: