ERDİNÇ YILMAZ

Hüda-Par Mazlum

Cizre olaylarını değerlendiren Arınç, "HÜDA-PAR'ı evlerine giderek yakmak istediler. Hem 6-7 Ekim olaylarında hem de şimdi" dedi.

22 dakika önce..

Cizre'yse Cizre Polis Orada Olacak!

Akdoğan, kamu düzeni ve güvenliğinden asla taviz verilmeyeceğini söyledi, "Hiç kimse durumdan vazife çıkarmasın" dedi.

22 dakika önce..

'Amanoslar Gibi Dik Duracağız'

Davutoğlu, "Kim böyle provokatif eylemlerle kardeşliğimizi dumura uğratmaya kalkarsa onun karşısında Amanoslar gibi dimdik duracağız" diye konuştu.

22 dakika önce..

PKK Paçavrası Cumhurbaşkanı ve Genel Kurmay Başkanı'nı Hedef Gösterdi

Bölücü terör örgütü PKK'nın yayın organı Özgür Gündem adlı gazete, dün manşetinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Özel'i açıkça hedef gösterdi.

22 dakika önce..

Mısır'da Statükoya Teslim Olmak - Cihangir İşbilir

Peşinen söyleyeyim, mesele bu kadar basit değil ve teslim olan da yok... Son günlerde hükümet cnibinden birbiri ardınca...

22 dakika önce..

Filistinli Erdoğan'ın Büyük Sevinci

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan2010'da Lübnan ziyaretinde söz alan 4 buçuk yaşındaki FilistinliErdoğan'ınailesi, Türk vatandaşlığı kazandı.

1 saat önce..
Erdinç Yılmaz
1976 yılında Adana’nın Aladağ İlçesinin Dailer Köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, Ortaokul ve Liseyi köyünün yakınında bulunan Akören Kasabasında Akören Ortaokulu ve Lisesinde okudu. 1992 yılında Gazi Üniversitesi İkt. ve İdr. Bil. Fak. Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 1996 yılında mezun oldu. Bir yıl süreyle Van’ın Başkale İlçesinde Öğretmen olarak çalıştı. Bu esnada Turizm Bakanlığının açmış olduğu Müfettiş Yardımcılığı sınavlarında başarılı olarak, iki yıl süreyle Turizm Bakanlığında Bakanlık M...