Ana Sayfaya DönAna Sayfaya Dön

Emniyette Atamalar Belli Oldu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan atamalar belli oldu.

Emniyette Atamalar Belli Oldu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan atamalarla, yeni dönemde görev yapacak il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe müdürleri belli oldu.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'la çalışacak Şubelerden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcıları da yeni atamalarla belli oldu. Buna göre, İnterpol - Europol - Sirene Şube, Narkotik Şube ve Organize Şube'den sorumlu müdür yardımcılığına, 2'inci Sınıf Emniyet Müdürü Mahir Çakallı, Asayiş Şube, Güven Timleri Şube ve Önleyici Hizmetler Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 3'üncü sınıf Emniyet Müdürü Yener Ülgütöl, Güvenlik Şube ve Radyo TV ve Foto Film Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Celal Sel, Mali Suçlarla Mücadele Şube ve Bilişim Suçları Mücadele Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına, 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Hamza Tosun, Bilgi İşlem Şube ve Muhabere ve Elektronik Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Hüseyin Işıldak, Pasaport Şube, Yabancılar Şube, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube, Sosyal Hizmetler Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci Sınıf Emniyet Müdürü Hüseyin Pütür, Deniz Liman Şube, Eğitim Şube, Turizm Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına

2'inci Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Hasbal, Bölge Trafik Denetleme Şube, Trafik Denetleme Şube, Trafik Tescil Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Murat Şengül, E.K.K.M Şube, Basın Halkla İlişkiler Şube Personel Şube, Hukuk İşleri ve Sor. Şube'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına, 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Yıldırım getirildi.

İLÇELERDEN SORUMLU İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde İl Emniyet Müdürü ile çalışacak olan ilçelerden sorumlu il emniyet müdür yardımcılarının yeni dönem isimleri de belli oldu. Yeni atamalarla; Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf emniyet müdürü Yurt Atayün, Esenler, Güngören, Bayrampaşa'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Celal Yılmaz, Beylikdüzü,Avcılar, Büyükçekmece'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Ekrem Güneyisi, Çatalca ve Silivri'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Üsküdar, Beykoz'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Hakan Boydak, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Halil Maylıba, Fatih,Eyüp, Zeytinburnu'ndan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Halil Körken, Çekmeköy, Şile, Ümraniye, Sancaktepe'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Çifçi Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü İzzet Kaptan, Kadıköy, Ataşehir'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Beyoğlu, Şişli. Kağıthane'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Ramazan Emekli, Kartal, Maltape, Adalar'dan sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına 2'inci sınıf Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu getirildi.

İLÇELERE YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRLERİ İSE ŞUNLAR OLDU

Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Faruk Sayın Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Kemal Alkan Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Hilmi Korkan Zilcioğlu, Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Zafer Arkaya, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Erkan Demirci Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Hakkı Akcan Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Haktan Elban Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Vedat Erden

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Zülküf Atılgan Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğulları, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Ömer Burak Aktaş, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Nurettin Demir, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mahir Yavaş, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Sıralı Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Temel Açmalı Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Şener Yılmaz Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Murat Karakaya Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Güntekin

Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Vahap Karaca Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Nazım Dorak Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Torun Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Azmi Reyhan Araz Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Metin Titiz getirildi.

BAZI ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNE DE YENİ İSİMLER GETİRİLDİ

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı, Atatürk Hava Limanı Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Balcı, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'ne Eyüp 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Sabri Öksüz, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Halit Akaya, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Sait Çoban, Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Beyazıt Çeken, Deniz Limanı Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Kenan Eyigün, Eğitim Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Sedat Ercoşkun, Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mesut Özkan, Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Emin Yılmaz, Havacılık Şube Müdürlüğü'ne 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Serkan Şen, Hukuk İşleri ve Sorumlu Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Sadık Akpınarlı, İkmal Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Nafi Çevik, İnterpol - Europol - Sirene Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü

Nihat Çulhaoğlu, Koruma Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü

Metin Kumbar, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Özcan Bulduk, Özel Hareket Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Kemal Ekiz, Polisevi Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Selim Özdemir, Radyo TV Foto Film Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Murat Şahin, Sabiha Gökçen Hava Limanı Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Mesut Gezer Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Çağlar, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Kaya Korkmaz, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Haluk Tuna, Trafik Tesçil Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Serkan Yılmaz Ulaştırma Şube Müdürlüğü'ne 3'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Ümit İzdaş getirildi.







Reklam