Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Ayrıldı mı?

22 Aralık 2013 16:01

Ebru Gündeş O Ses Türkiye jürisinden ayrıldı mı? Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından gözlerin çevrildiği Ebru Gündeş hakkında Acun Ilıcalı, "Ebru'nun iki günü var, karar onun." dedi.

Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jürisinden Ayrıldı mı?

Yapımcılığını ve sunuculuğunu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O SES TÜRKİYE yarışmasının jüri üyesi olan EBRU GÜNEŞ, eşi REZA ZARRAB'In tutuklanmasının ardından zor günler geçiriyor. Yapımcı Ilıcalı, Gündeş'in O SES TÜRKİYE jürilliği hakkında "Kararı ona bırakıyorum" dedi. 

KARARI EBRU'YA BIRAKTIM

Gündeş'in Pazartesi ve Salı günleri ekrana gelen programın jüri koltuğundaki yerini alıp almayacağı merak konusu olurken gerekli açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Ilıcalı, "Çekimler için iki günümüz var. Ben kararı tamamen Ebru'ya bıraktım. O nasıl isterse öyle olacak" ifadelerini kullandı. Reza Zarrab'ın gözaltına alındığı günden beri yakınları dışında kimseyle konuşmayan Ebru Gündeş'in programa çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.